West Brom ‘در شهر’ پس از ضرب و شتم شفیلد ونزدی می گوید Slaven Bilic

Slaven Bilic اعلام West Brom هستند “در شهر” پس از یک 3-0 برنده در شفیلد ونزدی نفس زندگی جدید را به قهرمانی خود را ارتقاء پیشنهاد. چارلی آستین در نیمه اول پنالتی به Bilic طرف یک بالابر و دو تلاش از Matheus پریرا در دوره دوم پیروزی مهر و موم شده که برداشته آنها را به در یک نقطه از رهبران لیدز.

این Baggies گرفته بود تنها یک امتیاز از دو بازی از فصل را از سر گرفت و دو از قبلی خود چهار مسابقه از دست داده و به ارتقاء رقبای Brentford جمعه گذشته است.

“من از عملکرد شما می دانید” Bilic گفت. “همه به همه چیز و که انتظار می رود, اما شما می توانید با فرو ریختن تحت فشار است اما ما نیست. این آسان نیست به بازی این بازی. آنجا بود فشار بر ما و ما پاسخ مانند یک مناسب, قدیمی, با کیفیت تیم و این چیزی است که من می خواهم در مورد آن. من واقعا افتخار از بچه ها برای امشب. امیدوارم ما در شهر است.”

Bilic اذعان سمت خود سوار شانس خود را در زمان به خصوص زمانی که یکشنبه جناح Kadeem هریس’ شات پست با نتیجه 2-0.

“ما به ثمر رساند گل دوم واقعا با جنبش بزرگ و پس از آن که هدف اساسا در زمان همه علامت سوال و کمی شک و تردید (دور رفت)” به Baggies رئیس اضافه شده است. “سپس ما شروع به بازی واقعا خوب, اجازه دهید با شما صادق باشد.

“آنها هنوز هم آمار پست که بسیار مهم بود برای ما شتاب اما در واقع پس از 2-0 آن را بیشتر احتمال دارد ما خواهد نمره یک سوم هدف از آنها آن را 2-1. این یک عملکرد بسیار خوب و سه امتیاز البته.”

شفیلد ونزدی رئیس گری مانک احساس خود طرف شکست خورده به پول نقد در در Baggies’ آزمایشی شروع شد اما مصمم به scoreline نمی شد یک انعکاس واقعی از بازی.

“من فکر می کنم در نیمه اول یک فرصت از دست رفته برای ما,” او گفت:. “آنها نگاه کمی عصبی اما ما کاملا امکان استفاده از آن. آن است که بسیار تاسف scoreline. ما آن را داد اما طراوت خود را نشان داد و در نیمه دوم. آن را قطعا یک scoreline که ما سزاوار.”

راهب داد و اطمینان داد که تمام بازیکنان خود را درک اوضاع اطراف خود حقوق و دستمزد گزارش زیر که برخی به حال پرداخت نشده در تمام این ماه است.

“همه از آن حل خواهد شد و به درستی انجام می شود” گفت راهب که اضافه آن را به حال شده است یک انحراف به سمت خود را. “هر کس در داخل اردوگاه کاملا درک آن است. شده است توضیح داد به همه. ما می دانیم که در حال حل و فصل است و نه یک موضوع است.”

ناتینگهام فارست 0-1 بریستول شهر شفیلد ونزدی 0-3 West Brom, Birmingham 0-3 هادرزفیلد, Preston 0-1 دربی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید