بزرگ با تکنولوژی کنگره شنوایی - live: ثروتمندترین شهادت برای اولین بار در کاپیتول هیل

در اینجا آسوشیتد پرس را نگاه به آینده به آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد امروز و پرسش از مدیران انتظار می

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

در اینجا آسوشیتد پرس را نگاه به آینده به آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد امروز و پرسش از مدیران انتظار می رود که به صورت:

چهار بزرگ با تکنولوژی اجرائی — Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و تیم کوک از اپل — به پاسخ خود را برای شرکت شیوه های قبل از کنگره به عنوان یک خانه پنل کلاه خود yearlong تحقیق و تفحص از تسلط بازار در این صنعت است.

چهار فرمان شرکت با روکش طلا مارک میلیونها یا حتی میلیاردها مشتریان و ترکیب ارزش بیشتر از کل اقتصاد آلمان. یکی از آنها این است که جهان ثروتمندترین فرد (بزوس); یکی دیگر از چهارم رتبه میلیاردر (Zuckerberg). صنعت خود تبدیل کرده جامعه ارتباط مردم در سراسر جهان استخراج و تجاری اطلاعات شخصی کاربران و خشم منتقدان در هر دو سمت چپ و راست در طول سخنرانی.

منتقدان سوال که آیا این شرکت ها رشد فزاینده ای قدرتمند پس از gobbling تا نمرات از رقبای سرکوب رقابت و نوآوری و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و خطری برای جامعه است.

چهار اجرائی هستند و شهادت از راه دور برای یک جلسه چهارشنبه مجلس قضائیه فرعی در ضد تراست.

در آن دو حزبی بررسی پنل جمع آوری شهادت از سطح میانی مدیران چهار شرکت رقبا و کارشناسان حقوقی و pored بیش از بیش از یک میلیون اسناد داخلی از شرکت های. یک سوال کلیدی: آیا رقابت موجود سیاست ها و قرن قوانین ضد تراست کافی برای نظارت بر tech غول یا اگر قانون جدید و اجرای بودجه مورد نیاز است.

رئیس کمیته فرعی کنگره دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات است به نام چهار شرکت انحصارات اگر چه او می گوید شکستن آنها را باید آخرین راه حل باشد. در حالی که مجبور breakups ممکن است به نظر می رسد بعید گسترده موشکافی از فن آوری امتیاز نسبت به امکان اعمال محدودیت های جدید بر قدرت آن است.

شرکت ها به صورت قانونی و سیاسی تهاجمی در ضرب جبهه از کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و دولت تنظیم کننده های اروپایی و ناظران. وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال شده اند بررسی چهار شرکت' شیوه های.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن