کریستال پالاس مقابل برنلی پیش بینی خط-یو پی اس: اخبار تیم پیش از لیگ برتر ثابت امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این یک بازی است که می تواند تصمیم بگیرد که کدام طرف از کریستال پالاس و برنلی ظهور به عنوان یک تهدید به ادعای اروپایی در محل.

هر دو طرف در حال حاضر انباشته امتیاز کافی برای تنفس آسان در ابتدا پس از تنظیم در ماه اوت سال گذشته به ضرب و شتم رها برای اولین بار در.

اما در حال حاضر برنده در اینجا می توانید در قرعه کشی سطح هفتم قرار داده شده اسپرز - که به اندازه کافی برای یک هفته بیستم لیگ برتر سال گذشته محل.

سین دیچه را در کنار تجربه زندگی در این قاره دو سال پیش با بازی کردن شکست به Olympiacos و به باور آنها بهتر خواهد بود مجهز به رسیدن به مرحله گروهی فصل آینده اگر آنها واجد شرایط.

در اینجا پیش بینی خط-یو پی اس برای بازی در نیوکمپ.

کریستال پالاس در حال هل دادن محل اروپا (گتی)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در ساعت 8 بعد از ظهر روز دوشنبه 29 خرداد ماه در نیوکمپ.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زندگی در آمازون نخست با پوشش ابتدا از 7:30بعد از ظهر.

شما می توانید برای ثبت نام آمازون 30 روز محاکمه و تماشای تمام مسابقات به صورت رایگان در حالی که قادر به لغو در هر زمان.

اخبار تیم

Wilfried Zaha پرستاری یک دست کشیدن اما هنوز هم می تواند شروع به پس از دریافت درمان بیش از آخر هفته در حالی که عقاب را در ویسنته Guaita و Christian Benteke. جیمز Tomkins مارتین کلی و جفری Schlupp همه به احتمال زیاد به از دست یک بار دیگر.

اشلی بارنز کریس چوب و یوهان برگ Gudmundsson همه را به از دست در اینجا در حالی که رابی بردی می تواند پس از بازگشت از دست رفته برنده بیش از واتفورد با آسیب کشاله ران. جی رودریگز آمد در برابر اورلئانز با یک مچ پا مشکل است اما باید به اندازه کافی برای شروع است.

پیش بینی خط-یو پی اس

کریستال پالاس یازدهم: Guaita; Ward, Cahill, دان, Van Aanholt; Milivojevic, مک آرتور, Kouyate; تاونسند Ayew, زاها

برنلی یازدهم: پاپ; Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor; Brownhill Westwood, Cork, McNeil; رودریگز Vydra

شانس چه هستند?

کریستال پالاس: 13/10

قرعه کشی: 21/10

برنلی: 12/5

پیش بینی

با هشتم تا برای grabs در اینجا هر دو تیم باید آن را به عنوان یک فرصت فوق العاده برای افزایش امید خود را از این ادعا بعید است نقطه اروپا با تضمین ایمنی برای یک فصل دیگر. روی هاجسون طرف باید به گزاف گویی پس از این که دست سنگین ضرب و شتم توسط قهرمانان و ما را به ظهور پیروز در اینجا و کشش سطح با اسپرز در هفتم ارائه شده زاها منتقل شده است مناسب است. 2-1.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا. این درآمد کمک می کند تا به صندوق روزنامه نگاری در سراسر مستقلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن