تاتنهام مقابل اورتون زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اجازه ندهید که کلمه از یک گل به خودی و نیمه وقت bust-up در یک مسابقه بین دو فوتبال اروپا را بیشتر تزئین مدیران احمق شما را به فکر این بازی تا به حال آن همه است. که بسیار آن است.

مایکل کین را بد بخت انحراف گذشته خود را حل و فصل دروازه بان یک بازی بعد از 24 ساعت که عمده صحبت کردن نقطه بود flashpoint بین تاتنهام دو Son Heung-حداقل و Hugo Lloris. دومی شتافت در سابق به عنوان طرف های مربوطه در سمت چپ میدان و تا به حال به از هم جدا شده توسط پنج تن از هم تیمی های خود را. که آن را تغییر حرکت از این بازی بیشتر بود به این واقعیت وجود دارد کمی از هر چیز به تغییر.

به عنوان یک حادثه ناخواسته به عنوان آن را به نیمه اول بود که اسپرز یک هدف پیش رو با وجود ثبت نام یک شات در هدف آن بود که حداقل نشان دهنده این مطلب جنبه های مثبت عملکرد خود را در سراسر. این بود پاره پاره امر است که مناسب میزبان بیشتر وجود خود را بیشتر توپ-بازی با کیفیت بر روی کاغذ.

توبی آلدرویرلد را برای اولین بار شروع به پس از راه اندازی مجدد به XI یک قوی تر نگاه در مورد آن, اما, دیگر 10 انجام کمی خود را به پرتاب خود را در راه آسیب است. حتی هری شکلک بیشتر طفره زن حیله گر تر از الان خروس جنگی خود را در مورد به ویژه در برابر اورتون, Richarlison بود که با درمان خاص نگاشته است.

آن را به نه آنچه شما انتظار می رود از یک دوئل بین خوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی. آنها فوتبال, حق التالیف, حتی اگر این فاقد هر گونه حس سلطنتی نامزدی. به عنوان immaculately معلوم شد به عنوان آنها در حاشیه می تواند وجود دارد هیچ انکار که مربوطه خود را ستاره ها کاهش نیافته و حتی اگر این ثابت انجام یک بد نامی است که آن را تا به حال قبل از.

اسپرز جشن گرفتن سرب (گتی)

در اینجا بودند دنیرو و Pacino های مرحله یک بار دیگر. نه گرما – آن روزها از لیگ قهرمانان درگیری فراتر از این دو در حال حاضر -- اما پارسایان در کشتن: هر دو در تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند آنچه را در اختیار خود دارد. روشن است که گرفتن بیشتر از آنچه بر روی صفحه است.

پنج اروپا جام بین آنها به صورت اریب است در کنفراس خبری و تمرینات را به نفع و به همین ترتیب روابط عمومی نبرد. اورتون افزایش در فرم پس از ایتالیا در زمان بیش از بوکس بعد از 25 امتیاز از 14 بازی شده است ذاتا مرتبط با کاریزمای خود را به عنوان یک برنده. در مقابل اسپرز' 19 در آن زمان همراه با برخی از backhanded مرد-مدیریت رنگ مورینیو به عنوان تبه کار از این قطعه.

اما پس از فروتنی در شفیلد یونایتد یک نتیجه مثبت از هر وسیله لازم بود به تاتنهام بازگشت به ضعف اروپا مشاجره.

آن نگاه مانند جیووانی لو Celso حال صعود خود را اولین هدف لیگ برتر برای تاتنهام در مستقیم و بی واسطه از درب بازکن. اما بازرسی نزدیک دیدم انحراف کردن midriff کین نه تنها فرستاده اردن Pickford راه اشتباه اما هدایت آن را از رفتن گسترده ای از مراتب پست.

خود را صبر کنید برای دریافت کردن علامت همچنان ادامه دارد اما آن را نمی خواهد طولانی قبل از او می سازد خالص موج دار شدن از توافق خود را. به خصوص اگر او به ویژگی های به طور منظم در نقش او در اشغال امشب در اینجا - پیشرفته تر از سه هافبک مرکزی.

Aurier thumps توپ روشن با Iwobi بسته شدن در (گتی)

که نقطه شروع بدان معنی است که هنگامی که پسر آورده بود توپ را به جعبه و هری کین موفق به شکستن از طریق یک دسته از پیراهن آبی با یک, خوش بینانه, شات, Lo Celso وجود دارد به تغذیه در تکه.

فقط به عنوان حیاتی برای اسپرز بود و موقعیت خود را در نیمی از زمان سوت. که می داند که چگونه به شدت پسر v Lloris را تشدید اگر آرژانتین بود نه یک بافر بین هر دو آنها به عنوان گرد هم آمدند.

دیویس پردازد کالورت-Lewin (گتی)

چه مسائل وجود دارد نگاه به حل و فصل شده اند در شکستن با هر دو بیرون آمدن و شروع نیمه دوم. شاید رو با داخلی اختلاف نظر آنها سریعترین خارج از بلوک. پسر عملکرد خاص انجام شده اضافی ذوق در نهایت کسی که در "عکس در هدف" ستون با یک زن و شوهر از تلاش های که Pickford بود و نه فقط حفظ کردن اما فشار دور از هر کسی در سفید پس.

در انتهای دیگر تهدید شد به حداقل نگه داشته شود. اورتون خواهد rue یک پروژه برای اولین بار راه اندازی مجدد شکست که در سه عکس در هدف و مستقیم در Lloris. گذشته از آن از نیمه دوم جایگزین Moises کین از فقط در خارج از جعبه بود نزدیک ترین تلاش است.

این یک بازی هر کسی را به یاد داشته باشید از روی علاقه و حتی شاید در تمام. و آن را کمی به اطلاع رسانی و یا تغییر عقیده است که آنچلوتی است بر روی چیزی و مورینیو نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن