تام هنکس می گوید که او " هیچ احترام برای افرادی که نمی پوشیدن ماسک

تام هنکس که بهبود از Covid-19 در اوایل این سال است صحبت کردن در برابر افرادی که با پوشیدن ماسک در طول بیماری ه

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

تام هنکس که بهبود از Covid-19 در اوایل این سال است صحبت کردن در برابر افرادی که با پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر.

"من آن را دریافت نمی, من به سادگی آن را دریافت نمی. آن است که به معنای واقعی کلمه حداقل شما می توانید انجام دهید" گفت هنکس. این بازیگر ساخته شده نظرات خود را در مورد استفاده از پوشش صورت در طول تماس های ویدئویی با آسوشیتد پرس به ترویج آخرین فیلم تازی.

"منظورم این است که هنگامی که شما رانندگی یک ماشین شما رو به اطاعت محدودیت سرعت شما رو به استفاده از خود را به نوبه خود سیگنال های شما رو برای جلوگیری از ضربه و عبور و مرور. اگر شما نمی توانید آن سه چیز شما نباید در رانندگی گفت:" هنکس.

"اگر شما نمی توانید از ماسک و شستن دستها و اجتماعی فاصله من هیچ احترامی برای شما ، من نمی خرید استدلال خود را."

ماسک باقی می ماند یک موضوع بحث انگیز در ایالات متحده با برخی از اعضای عمومی امتناع دولت توصیه به پوشیدن چهره و پوشش ، رئیس جمهور تهمت قبلا صحبت در مخالفت با پوشیدن ماسک است اما از آنجا آمده به نفع آنها است. تعداد فزاینده ای از آمریکا موظف اند با استفاده از ماسک در فضاهای عمومی برای محدود کردن گسترش coronavirus.

هنکس و همسرش ریتا ویلسون در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس در حالی که بازیگر شد فیلمبرداری در استرالیا. زن و شوهر بودند قرنطینه وجود دارد که در آن آنها ارسال می شود به روز رسانی به طرفداران در سراسر جهان با استفاده از رسانه های اجتماعی. هر دو هنکس و ویلسون باید پس از بهبود و بازگشت به لس آنجلس ،

دیگر افراد مشهور به آزمایش مثبت برای coronavirus شامل Idris Elba و همسرش, سابرینا Dhowre و خوانندگان, صورتی, سارا Bareilles و شارلوت لارنس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب