Meghan Markle می گوید: "همیشه وجود خواهد داشت منفی صداها" است که به نظر می رسد 'به شدت با صدای بلند" در سازمان ملل سخنرانی

دوشس ساسکس صحبت کرده است از اهمیت "غرق کردن صدای منفی" در یک سخنرانی به دختران جوان در سال 2020 دختر بچه رهبری

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

دوشس ساسکس صحبت کرده است از اهمیت "غرق کردن صدای منفی" در یک سخنرانی به دختران جوان در سال 2020 دختر بچه رهبری نشست.

یک دهه پیش بنیاد سازمان ملل متحد تاسیس دختر ابتکار ایجاد شده برای حمایت از سازمان ملل متحد با تمرکز بر دختران نوجوان.

این دختر تا رهبری اجلاس حال جریان آنلاین برای نزدیک به 40 ، 000 شرکت کنندگان از 172 کشور جهان که در محدوده سنی 13 تا 22.

در دومین روز از این رویداد که در حال وقوع است از 13 تا 15 جولای Meghan Markle تحویل یک سخنرانی که در آن او التماس دختران جوان به استفاده از صدای خود را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی و عضویت در این گفتگو در مورد موضوعات از جمله نژادی عدالت در سلامت روانی و تغییر آب و هوا.

سابق سازمان ملل متحد زنان سخنران به او گفت مخاطبان جوان است که در حالی که "همیشه وجود خواهد داشت صدای منفی و گاهی اوقات این صداها می تواند به نظر می رسد أفرسزد و گاهی اوقات آنها می تواند به نظر می رسد به شدت با صدای بلند".

اما "شما می توانید و استفاده از خود را صدای به غرق کردن سر و صدای" او اظهار داشت: تاکید است که صدای دختران جوان "می تواند و باید بسیار بلندتر".

دوشس که به تازگی با استفاده از پلت فرم خود را به درخشش یک نور افکن در نژادپرستی آنلاین سخنرانی نفرت و سلامت روانی او شروع به سخنرانی توسط, توضیح داد که او به تازگی به حال این فرصت را به صحبت می کنند به 2020 فارغ التحصیلی کلاس سابق او همه دختران دبیرستان در لس آنجلس.

"من گفت که آنها نباید خود را ببینید فارغ التحصیلی به عنوان یک پایان نیست بلکه آغاز," او گفت:. "آغاز یک سفر که در آن آنها می توانند مهار کنند و ارزش ها و مهارت – همه مهارت های آنها آموخته ام – برای بازسازی جهان اطراف آنها را."

دوشس ساسکس اعلام کرد که در حالی که بسیاری از مخاطبان خود را خواهد شد که به احتمال زیاد "سال ها وقت صرف تجسم و حتی تصویب – تغییرات شما می خواهم برای دیدن در جهان" به فارغ التحصیلان دبیرستان که او به صحبت کرد و میلیون ها نفر از زنان جوان در سراسر جهان همه باید این فرصت را به ایجاد اختلاف در جهان در آینده است.

"این یک بشریت است که به شدت به شما نیاز دارد. به آن فشار به فشار ما با زور و اجبار در یک جامع تر و درست تر و همدلانه جهت" 38 ساله گفت.

"نه تنها قاب بحث اما از بحث در عدالت نژادی, جنسیت, تغییر آب و هوا, بهداشت روان و تندرستی در مشارکت مدنی در خدمات عمومی بسیار بیشتر است. که کار شما در حال حاضر در خارج وجود دارد انجام می دهند."

دوشس اشاره به برخی از کار اعضای دختر انجام شده است که از اواخر از جمله سازماندهی Black Lives Matter تظاهرات "اصلاح نظام عدالت کیفری" اطلاع رسانی مدارس نیاز به بهبود سلامت روان منابع برای دانشجویان و "پیشرو ائتلاف برای پایان دادن به خشونت اسلحه".

"شما در حال ایستاده و خواستار شنیده می شود, بله, اما شما همچنین خواستار به خود گفتگو" مگان اعلام کرد.

دوشس تأکید جوانب مثبت و منفی از دنیای دیجیتال است که بسیاری از افراد جوان حرکت روزانه ترسیم که آن را "قدرت برای تأیید و پشتیبانی از آنجا که آن را به ضرر".

"ما نه به معنای شکستن یکدیگر را; ما به معنای ساخت هر یک از دیگر تا" او تأیید کرد. "بنابراین با استفاده از صدای خود را هر دو در-و-آفلاین برای انجام درست آن – ساخت هر یک از دیگر تا از یکدیگر حمایت کنند."

دوشس ساسکس توضیح داد که در حالی که بسیاری از اعضای دختر اجلاس مخاطبان خواهد شد که به احتمال زیاد "در حال حاضر انجام می شود بسیار و ساخته شده بسیاری از مردم زندگی بهتر" فعلی آب و هوای جهان "می پرسد همه ما را به انجام بیشتر".

"اعتقاد واقعی برابری به اندازه کافی نیست – آن را به بیش از اعتقاد ما برای آن کار می کنند هر روز حتی هنگامی که آن را سخت و حتی زمانی که آن را باعث می شود دیگران احساس مضطرب," او گفت:.

"ما باید به صحبت می کنند تا برای خود و ما را مجبور به صحبت کردن برای دیگران که مبارزه شنیده شود."

Meghan اذعان کرد که آن را همیشه آسان نیست به دانستن آنچه که البته حق عمل به یک عدم اطمینان است که "سراسری در آمریکا متوقف می شود و ما از بودن شجاع و جسورانه".

"اما دست کم نگیرید که شما برخی از پاسخ. آیا دست کم گرفتن توانایی های خود را به فشار از طریق ترس" او گفت:.

"شما ریشه در اعتقادات خود توانایی و صنعت جهان است که شما می دانید این است که فقط و مهربان است. روده خود را به شما خواهد گفت چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است; چه چیزی را عادلانه و ناعادلانه است. سخت ترین قسمت – و آن را سخت ترین قسمت برای من – به دنبال اعتقادات خود را با عمل است."

در حالی که تشویق شرکت کنندگان از رهبری برای شرکت در نشست سران اقدام دوشس اضافه شده است که می توان آن را "آسان برای دریافت غرق" در هنگام بررسی مسائل جهان مواجه است ،

"طوری باشد که در آن شما در حال حاضر. رشد و تغییر شما به دنبال ممکن است احساس مانند هر روز-به-روز, اما زمانی که شما به عقب نگاه من به شما قول می خواهید آن را ببینید تمام می افزاید:" او گفت:.

Meghan است که نه تنها با مشخصات بالا نقش زن مدل به ظاهر در دختر تا رهبری نشست.

سابق آمریکا بانوی اول میشل اوباما نیز در حضور و غیاب ارائه یک پیام ویدئویی که در آن او گفت که زمانی که دختران داده می شود این فرصت را به یاد بگیرند که "ما به آنها این فرصت را برای تحقق توانایی های بالقوه خود را".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب