چرا توییتر تعلیق Donald Trump Jr و چه تصویری از او به اشتراک بگذارید ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., شده است به طور موقت به حالت تعلیق از توییتر. توییتر به حالت

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., شده است به طور موقت به حالت تعلیق از توییتر.

توییتر به حالت تعلیق حساب تایید شده برای به اشتراک گذاری "گمراه کننده و مضر اطلاعات" در مورد کوروناویروس.

"صدای جیر جیر در نقض ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست" یک سخنگوی گفت. "حساب خواهد شد قفل شده است و تا صاحب حساب, حذف صدای جیر جیر."

پسر رئيس جمهور خواهد بود قادر به استفاده از توییتر مستقیم سرویس پیام, اما نمی خواهد بود قادر به صدای جیر جیر یا retweet.

رئیس جمهور ارسال شده توییتهایی حاوی ادعاهای مشابه. پست ها پنهان شد اما او قادر به ادامه تویت به صورت عادی.

چه Donald Trump Jr. tweet?

Donald Trump Jr., ترویج, دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus.

هیدروکسی کلروکین است دیده نمی شود به عنوان موثر در برابر coronavirus. ماه گذشته سازمان غذا و دارو لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز.

متصل به صدای جیر جیر بود تصویری که استدلال می کنند که مردم نمی نیاز به پوشیدن ماسک و گفت: مطالعات نقد و نظر رئیس جمهور در مورد مواد مخدر هستند "جعلی علم".

"این است که باید تماشا کنید!!! خیلی متفاوت از روایت است که هر کس در حال اجرا است با" پسر رئيس جمهور است.

ماسک صورت ساخته شده اند اجباری برای پوشیدن در مغازه های انگلستان است. مطالعات متعدد نشان داده اند که ماسک ممکن است شما را متوقف ابتلا به COVID-19 اما کاهش شانس شما عبور از آن را اگر شما بی اطلاع هستند و شما باید ویروس.

چه تعلیق چیست ؟

در توییتر قوانین, Donald Trump Jr خواهد شد که قابلیت های محدود در این سایت بیش از یک دوره 12 ساعته.

متخلف جیر نیز نیاز به حذف قبل از Donald Trump Jr می تواند بازگشت به سایت.

استراتژیست جمهوری خواه اندرو Surabian گفت که تعلیق شد تظاهرات که توییتر یک "تهدید برای آزادی بیان" و آن را "در ادامه به شرکت در انتخابات دخالت" اما تصویر او به اشتراک گذاشته شده صریح و روشن است که مجازات مربوط به اشتراک گذاری اطلاعات غلط.

که در آن تصویری از آمده است ؟

ویدئو منتشر شده توسط جناح راست سازمان رسانه Breitbart اخبار. در آن یک گروه به نام "آمریکا در خط مقدم پزشکان" به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس.

این ویدئو به سرعت در Facebook, YouTube و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در این گزارش جمع آوری شده حدود 20 میلیون بازدید برای عموم.

"توییتهایی با تصویری در تخلف از ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست. ما در حال اقدام در راستای سیاست" توییتر سخنگوی گفت.

سیاست توییتر آمده است که محتوای آن نشان می دهد "ادعا درمان برای COVID-19 که بلافاصله مضر اما شناخته شده برای بی اثر هستند قابل اجرا نیست به COVID-19 زمینه و یا به اشتراک گذاشته و با قصد گمراه کردن دیگران را حتی اگر شده در jest" حذف خواهد شد.

در توییتر رئیس جمهور مشترک همان صدای جیر جیر. آن دیگر به نظر می رسد در حساب خود جایگزین با یک پیام نشان می دهد که آن را "دیگر در دسترس نیست".

توییتر بارها خم کد آن رفتار رئیس جمهور با توجه به "newsworthiness" از پست خود.

آن را مورد انتقاد قرار گرفته است برای استفاده از همان اقدامات را اعمال می کند به حساب دیگر به رئیس جمهور.

چگونه باید دیگر شرکت رسانه های اجتماعی واکنش نشان داد?

Facebook و YouTube عمل کرده اند در برابر این ویدئو از بین بردن آن را از سیستم عامل خود را.

"ما حذف این ویدئو برای به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در مورد درمان و درمان Covid-19" یک Facebook سخنگوی گفت.

در این ویدئو مشاهده شده است 40,000 بار در یوتیوب قبل از حذف شدن برای "نقض یوتیوب جامعه دستورالعمل."

"از همان ابتدا از همه گیر ما تا به حال سیاست های روشن در برابر Covid-19 اطلاعات غلط و متعهد به ادامه به ارائه به موقع و اطلاعات مفید در این زمان بحرانی" یک سخنگو گفت CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های بحث برانگیز فرمان اجرایی است که می تواند اجازه می دهد تا مقامات فدرال به هدف Twitter, Facebook و Google

چه چیز دیگری است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ؟

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که توییتر جدیدترین بودند "غیر قانونی" از آنجا که آن را ترویج محتوا است که انتقاد خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

"بنابراین نفرت انگیز به تماشای توییتر به اصطلاح 'روند' که در آن sooo [sic] بسیاری از روند ها در مورد من و هرگز یک خوب" آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. "آنها به دنبال هر چیزی که آنها می توانید آن را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است و ضربه آن را تلاش برای ایجاد آن روند. واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه!"

توییتر الگوریتم انتخاب می کند که محتوا به نظر می رسد در آن روند صفحه برای هر کاربر بر اساس عوامل متعددی از جمله آنها که به دنبال چه منافع خود هستند و اطلاعات محل.

آن است که به ندرت سرپرستی کارکنان توییتر به جز برای جلوگیری از برخی موضوعات که توییتر نقض قوانین از روند مانند نفرت محتوا بر اساس protected دسته مانند نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و یا دین.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه شواهد چرا توییتر روند بخش غیر قانونی خواهد بود. توییتر کاهش یافته است به نظر انفجار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب