کایلی Jenner تکذیب امتناع برچسب سیاه, طراح, on Instagram: "این کاملا غلط'

کایلی Jenner است در دفاع از خودش در برابر ادعا می کند که او به عمد حاضر به برچسب یک طراح لباس در اخیر Instagra

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

کایلی Jenner است در دفاع از خودش در برابر ادعا می کند که او به عمد حاضر به برچسب یک طراح لباس در اخیر Instagram post.

روز دوشنبه کایلی لوازم آرایشی موسس مشترک چندین عکس به Instagram نشان دادن او را در یک لباس نارنجی توسط بریتانیا بر اساس شرکت پوشاک LoudBrand Studios.

با وجود limited-edition لباس فروش مدت کوتاهی پس از انتقاد برخی از طرفداران این واقعیت ستاره نه یه طراح در پست های خود را.

"کایلی Jenner امتناع برچسب طراح لباس او فقط نوشته شده است که یک نام تجاری متعلق است و در حال حاضر محدود کردن نظرات او" یک فرد است. "@LoudBrndStudios است طراح!"

با توجه به فن Jenner همچنین "نظر حذف شده بودند که tagging با نام تجاری" قبل از محدود کردن نظرات در پست خود.

در روز سه شنبه Jenner مورد مناقشه این ادعا در توییتر که در آن او آن را به نام "رسیدن" و گفت که "کاملا نادرست".

"خوب این است که فقط رسیدن به" او نوشت: در پاسخ به این اتهام. "چرا من تا به حال حاضر به یک برچسب با نام تجاری و بلوک نظرات. این کاملا نادرست است. من فکر می کنم این نام تجاری شگفت انگیز است و من می خواستم برای نشان دادن حمایت و ادامه خواهد داد به انجام این کار. هر کس به اتمام @LoudBrndStudios."

22 ساله و پاسخ دیگران را وادار به اشاره است که او مورد نیاز است به برچسب یک نام تجاری در Instagram مگر اینکه از آن است که تبلیغات پرداخت می شود - که در پست های لباس از LoudBrand Studios نمی شد.

"اگر او نبود پرداخت می شود به برچسب آنها او مطلقا صفر پستی آرام تعهد به برچسب آنها. هیچ یک از برچسب ها در هر مورد از لباس می پوشند و پست اما مردم انتظار آن را از مشاهیر مانند آن الزامی است. آن را به خوبی انجام دهد اما او لازم نیست به" یک فرد است.

دیگری گفت: "او نیازی به برچسب علت آن را نبود تبلیغات پرداخت می شود و نه مشارکت. نیست مردم خسته از تلاش برای فشار و قلدری مشهور به خم شدن به داستان خود را."

در میان کسانی که از Jenner شد Jedidiah Duyile طراح لباس که توضیح داده شده در توییتر که او "دیوانه در همه" که Jenner نمی tag او و یا LoudBrand Studios در پست های خود را.

"من دیوانه در تمام lmao مانند خدا خوب است, خیلی خوشحال," او نوشت. در پیگیری جیر Duyile همچنین ابراز قدردانی خود را به Jenner سبک جیل جاکوبز برای انتخاب لباس خود را.

"جیل واقعا اعتقاد من طرح و این یک پیروزی عظیم برای من و هر کسی که واقعا هرچه به من مارک بچه ها من به شما قول می دهم من دیوانه خدا خوب است" Duyile نوشت. "دلیل راه که لباس نشسته است در خود من فقط پردازش این دستورات و نگه داشتن سر من پایین است."

در یک پست جداگانه به اشتراک گذاشته شده به این شرکت توییتر LoudBrand Studios گفت که "ضعف با غلیان احساسات از عشق" که به دنبال Jenner پست ها و گفت: این فرصت را به ویژه در این تکيه کلامها واس ماست Instagram, جایی که او بیش از 184m پیروان اتحاد "واقعا تغییر همه چیز برای ما".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب