TfL راه اندازی 'کودک-در-هیئت مدیره' سبک کارت معافیت برای افرادی که قادر به پوشیدن ماسک صورت

حمل و نقل برای لندن راه اندازی کرده است کارت معافیت برای کسانی که قادر به پوشیدن صورت پوشش حمل و نقل عمومی. "ک

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

حمل و نقل برای لندن راه اندازی کرده است کارت معافیت برای کسانی که قادر به پوشیدن صورت پوشش حمل و نقل عمومی.

"کودک-on-board"سبک کارت است که می توان از TfL وب سایت و یا نشان داده شده در تلفن همراه راه اندازی شد پس نگرانی از افراد مبتلا به آسم بودند رو موشکافی از مسافران همکار برای پوشیدن ماسک.

پس از 15 ماه ژوئن پوشش صورت شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان تغییرات زیر به دولت دستورالعمل.

قوانین جدید به این معنی نیست که هر کسی که به سفر با قطار, لوله, اتوبوس, کشتی و یا هواپیما در انگلستان باید از پوشیدن چهره و پوشش و کسانی که سفر با قطار خواسته خواهد شد که برای پوشش چهره خود را به عنوان آنها را وارد کنید یک ایستگاه.

اما برخی از گروه های معاف از این قانون از جمله کودکان زیر سن 11, افراد مبتلا به معلولیت یا مشکلات تنفسی و هر کسی که به سفر با کسی که لب می خواند.

هر کسی که قادر به استفاده از پوشش به دلیل فیزیکی و یا بیماری های روانی به عنوان تعریف شده توسط 2010 برابری در عمل نیز معاف و همچنین TfL کارکنان وظیفه افسران پلیس و اورژانس خدمات کارکنان.

شونا Muraldo-پارک یک مبتلا به آسم از لندن گفت: شب استاندارد است که او یک خانه ساخته شده "من آسم نشان" پس از انتقاد توسط مسافران همکار برای پوشیدن چهره و پوشش پس از آنها اجباری شد از 15 ژوئن.

و اشاره کرد که وضعیت او خواهد بود تشدید پوشیدن چهره و پوشش Muraldo-پارک به نام TfL برای طراحی کارت های که شبیه به آن "Baby-در-هیئت مدیره" و "لطفا به من ارائه یک صندلی" مدالها.

او گفت: "وجود دارد یک زن و شوهر در اتوبوس و همانطور که من راه می رفت گذشته من شنیده ام مرد می گویند به زن: 'ببینید که چگونه مردم ندارد و هر گونه احترام.'

"سپس در روز سه شنبه من رفتم به مادر من و راننده اتوبوس حاکی از برای من قرار داده ، من فقط گفت: من آسم و او به من اجازه دهید در. در اتوبوس همه بسیار نگران در مورد هر کس دیگری و من متوجه مردم به دنبال من است."

جسیکا کربی سر از توصیه های بهداشتی در آسم بریتانیا گفت: "برای برخی از افراد مبتلا به آسم پوشیدن چهره و پوشش ممکن است آسان نخواهد بود. آن می تواند آن را احساس harder to breathe.

"دولت بریتانیا توصیه کرده است که افراد با شرایط تنفسی نیازی به پوشیدن پوشش صورت, بنابراین اگر شما پیدا کردن آن سخت پس از آن نمی پوشیدن. اگر شما راحت برای پوشیدن در صورت پوشش, لطفا با استفاده از یک پارچه یا خانه ساخته شده است نه پزشکی نوع ماسک صورت."

TfL است به طور موقت توزیع رایگان پوشش صورت در تعدادی از لوله و ایستگاه های اتوبوس.

معافیت کارت را می توان دریافت و چاپ از طریق TfL وب سایت و یا نشان داده شده بر روی یک تلفن همراه (TfL)

Staynton قهوه ای, مدیر تنوع ورود و استعداد برای TfL گفت: "TfL کارکنان و همکاران پلیس شده اند به طور کامل در جریان این معافیت و حمایت از مشتریان و به آن را آسان تر برای کارکنان و پلیس به می دانم که باید و نباید پوشیدن چهره و پوشش ما معرفی جدید معافیت کارت است که مشتریان قادر خواهد بود برای دانلود و حمل با آنها و یا نمایش بر روی تلفن همراه خود را.

"این را فراهم خواهد کرد اطمینان به تعدادی از گروه های مختلف از جمله کسانی که با برخی از شرایط که ممکن است مشکلات پوشیدن چهره پوشانده اند.

"ما می خواهم برای یادآوری به مشتریان برای درمان هر کس در شبکه حمل و نقل با احترام و محبت و درک کنند که برخی از مشتریان و کارکنان را قادر به پوشیدن صورت پوشش به دلایل پزشکی که ممکن است بلافاصله آشکار است."

آخرین دستورالعمل های گسترش به بیمارستان که در آن همه بازدید کنندگان و بیماران سرپایی در انگلستان توصیه به پوشیدن پوشش صورت مگر اینکه معاف. سلامت کارکنان در حال حاضر پوشیدن ماسک های جراحی در تمام زمانها.

Uber نیز پوشش صورت اجباری برای مشتریان و رانندگان در حالی که در نظر گرفتن اقدامات ایمنی اضافی مانند به طور منظم sanitising اتومبیل های خود را. مشتریان نیز یادآوری شود به نشستن در صندلی عقب تنها و به رول کردن پنجره ها برای تهویه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن