Alison Brie سهام 'داستان عاشقانه" از او چگونه با او, شوهر, دیو فرانکو

Alison Brie منعکس کرده و در اولین شب او را ملاقات کرد او در حال حاضر شوهر دیو فرانکو زمانی که این جفت ارز راه

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

Alison Brie منعکس کرده و در اولین شب او را ملاقات کرد او در حال حاضر شوهر دیو فرانکو زمانی که این جفت ارز راه اندازی شد توسط یکی از دوستان در سال 2011.

"این یک داستان عاشقانه و بسیار شیرین و آن شروع می شود در نیواورلئان ای که در آن همه داستان عشق بزرگ شروع" Mad Men ستاره Brie نشان داد در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

او توضیح داد که او و دوستان او ژول ضربه به فاجعه هنرمند ستاره فرانکو در فرودگاه و دعوت او را برای شام که در آن برخی از "باور نکردنی خواستگاری" صورت گرفت.

در طول شام ژول پیامک بری گفتن او باید "قلاب" با فرانکو که بری جواب داد: "بله لطفا" با متعدد thumbs-up emojis. ژول سپس مخفیانه نشان داد فرانکو Brie پاسخ زیر میز و فرانکو ظاهرا گفت که او "در".

بعد در حمام, ژول نشان داد به Brie که او تا به حال نشان داد فرانکو متون خود را و او او را دوست داشت.

"این یک مجموعه ای کامل-تا آنجا که ما هر دو رو به ترک رستوران [و] سر به شب از نوشیدن و فسق داشتن یک راز است که ما می دانستم که دیگر فرد در هیئت مدیره," دکتر گفت:. "پس از آن بود 48 ساعت از مواد مخدر و سکس [و] بسیاری از ساخت."

پس از آن اضافه شده بری فرانکو "wined و dined" او در شهر نیویورک و در سمت چپ یک سری یادداشت در بلوز درخواست او آمده و با او به پاریس در حالی که او فیلم برداری یک فیلم است.

"چگونه می تواند من می گویم نه ؟" او گفت:.

پنیر بری و فرانکو مشغول شدم چهار سال بعد در سال 2015 و ازدواج شده است پس از 2017. آنها را صرف مستند نوشتن یک کمدی رمانتیک با هم.

در اکتبر 2019 فرانکو برادر جیمز متهم شده بود از تبعیض جنسی و آزار و اذیت جنسی و دیگر misbehaviours توسط زنان در مدرسه فیلم.

بری گفت: برخی از اتهامات وارد علیه او بودند "به طور کامل و دقیق".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن