غرب بال ستاره می گوید بازیگران مراسم 'به زودی' وقتی پرسیده شد که در مورد حمایت از زندگی ماده

غرب بال ستاره ریچارد شیف پیشنهاد کرده است که او "کار با" سابق خود شرکت ستاره برای برگزاری یک مراسم جمع آوری کم

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

غرب بال ستاره ریچارد شیف پیشنهاد کرده است که او "کار با" سابق خود شرکت ستاره برای برگزاری یک مراسم جمع آوری کمک مالی ویژه پس از اینکه از او خواسته در توییتر چرا فعلی خود سری دکتر خوب نشده به رسمیت شناخته شده سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

وعده می آید در میان اعتراضات گسترده بیش از نابرابری نژادی و نژادپرستانه خشونت برانگیخته با کشتن جورج فلوید در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس.

شیف بازی های برگزار شده در کاخ سفید سخنرانی نویسنده توبی زیگلر در غرب بالNBC تحسین سیاسی درام.

در صدای جیر جیر او همچنین با تمجید از بازیگران پلیس کمدی Brooklyn Nine-Nine برای اهدای 100.000 دلار (£80,000) به وثیقه ملی صندوق شبکه.

قبل جیر کارگردانی در شیف گفت: "ما در حال فعال ضد نژادپرستانه اگر ما در حال حمایت از نشان می دهد و نگه داشتن آن ربط اگر آنها را پشتیبانی نمی کند #BlackLivesMatter?"

بعدی بخوانید: "[بازیگران دکتر خوب] می تواند به عنوان مثال بازیگران و تولید Brooklyn Nine-Nine."

"TGD هزاران نفر از طرفداران در سراسر جهان است و بسیاری به دنبال آنها را در شبکه های اجتماعی ما می توانیم با استفاده از این پلت فرم برای خوب است."

شیف پاسخ داد: "من کار کردن با من آمپول بازیگران از غرب بال برای این اهداف. از جمله بازیگران مراسم و خواندن به زودی.

"خوب برای بروکلین 99," او اضافه شده است. "من امیدوارم که آن را می سازد تفاوت."

ان بی سی درام برجسته یک گروه بازیگران که شامل Martin Sheen, Rob Lowe, Allison Janney و Stockard Channing و گفت: داستان داستانی دموکراتیک رئیس جمهور Jed بارتلت شرایط ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب