Naya Rivera مرگ: Jane Lynch and Kathy Griffin منجر مراسم تجلیل از 33 سال بازیگر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به Glee ستاره Naya Rivera, که مرگ تایید شد توسط ونتورا شهرستان کلانتر دفتر در روز دوشنبه.

ریورا بدن داشت در روز دوشنبه در دریاچه Piru کالیفرنیا پنج روز پس از 33 سال رفت و گم شده است.

مقامات جستجو شده است این دریاچه پس از 8 جولای زمانی که ریورا بود گزارش از دست رفته پس از او اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق با او چهار پسر.

افراد مشهور و بازیگران جفت شده اند و به خاطر سپردن ریورا در رسانه های اجتماعی.

Glee شرکت ستاره جین لینچ که بازی مربی سو سیلوستر مخالف ریورا را پریمیر سانتانا لوپز رهبری ادای احترام کردند.

"استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود" او در توییتر نوشت.

جاش Sussman که به تصویر کشیده یعقوب بن اسرائیل در سرور و نشاط در توئیتر خود نوشت: "Naya, شما خواهد شد از دست رفته بسیار است."

خواننده Kehlani ستایش ریورا توانایی به عنوان یک خواننده و گفت: "دلیل مرغ نغمه سرا توسط Fleetwood Mac یکی از آهنگ های مورد علاقه من تا کنون است و به دلیل glee soundtrack نسخه. او آن را تبدیل.

"بقیه آسان Naya Rivera. خدا پوشش و برگزاری عزیزان!"

کمدین کتی گریفین در توئیتر خود نوشت: "من تا به حال این فرصت را به کار با یک و تنها #nayarivera. خیلی استعداد. عمیقا غمگین و لمس کرد. لطفا اجازه دهید او صلح پروردگار."

خواننده Bebe Rexha reminisced در مورد ضبط با ریورا و در توئیتر خود نوشت: "این مطلق است کابوس. من تا به حال لذت بردن از داشتن شام با او یک بار پس از یک جلسه ضبط ما با هم بود و او مطلق یار. قلب من می رود به خانواده و دوستان او. من امیدوارم که من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدار با شما در بهشت است.

"در صلح و آرامش استراحت Naya Rivera."

خواننده و رقصنده Paula Abdul افزود: "من نمی دانم نیا شخصا اما من تحسین او به عنوان یک هنرمند. من خیلی ویران اخبار – یک استعداد واقعی از دست رفته بیش از حد به زودی. عمیق ترین تسلیت من و donating به خانواده اش. گردان قلب XoP #RipNayaRivera."

خواننده و بازیگر Bryana Salaz اشاره به تاثیر ریورا را شناخته شده ترین شخصیت سانتانا در ادای احترام او.

"Naya Rivera. نمی دانستم تاثیر u تا به حال در زندگی من در حال رشد به عنوان اولین poc lgbtq شخصیت من دیدم بر روی صفحه نمایش. من به گوش تو می خوانم که با الهام از دختر glee که به نظر می رسد مانند من و unapologetically خودش. شما تغییر زندگی بسیاری از. بقیه آسان فرشته."

بازیگر بیلی مدیسون افزود: "در صلح و آرامش استراحت نیا. شما یک آیکون به من. نقش خود را به عنوان سانتانا نقش ویژه ای در زندگی من است. ارسال به خانواده و دوستان او خوب انرژی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب