Anker Upgraded Soundcore Liberty Neo True Wireless Earbuds
Anker را Soundcore آزادی Neo واقعی بی سیم از Earbuds ممکن است تمام ویژگی های خود را گران تر از همتایان اما این فوق العاده است برای استفاده روزمره و شما می توانید یک جفت برای $32.99 حمل در اصل $39.99. آن گرافن رانندگان نوسان با دقت به شما را صدا با دقت فوق العاده در حالی که ارائه یک فوق العاده واقع گرایانه تجربه گوش دادن. BassUp تکنولوژی با استفاده از یک سفارشی الگوریتم برای انجام تجزیه و تحلیل زمان واقعی بر روی موسیقی خود را و تشدید فرکانس های پایین تا 43 درصد بیشتر باس. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
2019 Upgraded, Anker Soundcore Liberty Neo True Wireless Earbuds, Pumping Bass, IPX7 Waterproof, Secure Fit, Bluetooth 5 Headphones, Stereo Calls, Noise Isolation, One Step Pairing, Sports, Work Out
2019 به روز رسانی Anker Soundcore آزادی Neo واقعی بی سیم از Earbuds پمپاژ باس IPX7 ضد آب مناسب امن, بلوتوث, 5, هدفون استریو, تماس انزوا سر و صدا یک مرحله جفت شدن, ورزش, کار
  • Soundcore است Anker صوتی با نام تجاری ما امضا صدا است که توسط 10 میلیون نفر در سراسر جهان است.
  • ماهرانه تنظیم گرافن رانندگان: گرافن به عنوان اولین پیشگامان ما با استفاده از تجربه ما برای ایجاد یک درایور جدید برای آزادی Neo بی سیم از earbuds که طول می کشد استفاده کامل از مواد قابل توجه خواص. 100 برابر سخت تر از فولاد و 35 درصد سبک تر از سنتی راننده دیافراگم آن نوسان شدید با دقت به آهنگ های خود را گسترده تر صدا با دقت استثنایی و شفاف وضوح در سراسر محدوده فرکانس.
  • باس شما می توانید احساس: ما منحصر به فرد BassUp تکنولوژی خود را تجزیه و تحلیل صوتی فرکانس پایین در زمان واقعی و فورا افزایش باس تا 43%. توقف به سادگی گوش دادن به موسیقی خود را و شروع به واقعا احساس آن است.
  • نشکن اتصال: یک LDS آنتن به دست آمده از ماهواره تکنولوژی ترکیبی با بلوتوث 5.0 برای ایجاد تقریبا نشکن لینک بین از earbuds خود و دستگاه خود را—حتی در مکان های شلوغ. بدون پرش و بدون قطره.
  • قدرت یک هفته از گوش دادن: با استفاده از Anker میراث و راندمان بالا قدرت سلول های آزادی نئو ارائه بیش از 3.5 ساعت از بی سیم پخش از یک شارژ و فوق العاده 9 ساعت از جمع و جور شارژ مورد.

برنامه ریزی برای استفاده از این برای یک دوره طولانی? هر earbud در وزن فقط 0.2 oz برای اطمینان از بدون خستگی تجربه مهم نیست که چه مدت شما گوش دادن. اگر شما در خارج از خانه و در مورد GripFit فن آوری نگه می دارد و بی سیم از earbuds ایمن در گوش خود را حتی زمانی که شما در حال اجرا برای اتوبوس و یا هل دادن محدودیت های خود را در ورزشگاه – فقط اسلاید و پیچ و تاب و قفل کردن.