Manchester United: Premier League 2019-20 بازبینی – Solskjaer فصل می تواند پیروزی یا فاجعه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

به یاد داشته باشید در پاییز هنگامی که هر بد منچستر یونایتد نتیجه خواهد بود و به دنبال آن یک یادآوری است که این خود بدترین تا کنون شروع به لیگ برتر فصل ؟ خوب, این است که هنوز هم منچستر یونایتد بدترین تا کنون شروع به در یک فصل لیگ برتر.

اوله گونار Solskjaer طرف باید 45 امتیاز بعد از 29 بازی. دیوید مویس موفق شده بود 48 توسط همان مرحله از بدبختی 10 ماه مسئول است. به صداقت خام اعداد ساخته شده است بسیار تیره و تار خواندن در ماه سپتامبر بود.

و در عین حال قبل از همه گیر شکننده حس خوش بینی بود و ساختمان در اطراف اولدترافورد.

ایالات رفت و 11 بازی بدون شکست در تمام مسابقات با به ثمر رساندن 29 گل و اذعان تنها دو. که اجرا شامل دو منچستر دربی برنده یک پیروزی در استمفورد پل عبور امن به جام حذفی یک چهارم نهایی و قرار دادن یک پا در گذشته هشت نفر از لیگ اروپا.

چه چیزی تغییر کرده است ؟ ورود برونو فرناندز برای یک اضافه شده است یک عنصر غیر قابل پیش بینی و اختراع به یک تیم است که به شدت تک بعدی است. معتبر برنده بیش از Tranmere, واتفورد, باشگاه بروژ دربی و LASK همچنین نشان می دهد Solskjaer متحده در نهایت یادگیری چگونه برای پیروزی بدون بازی روی ضد حمله.

و پس از شروع مجدد ایالات تقویت خواهد با بازگشت بهترین گلزن مارکوس Rashford. هنگامی که در معرض خطر از دست رفته باقی مانده از فصل Rashford در حال حاضر از بهبود شکستگی استرس از پشت و به احتمال زیاد بی نظیر برای ایالات بازیکن فصل جایزه به جز شاید بسیار بهبود یافته فرد.

پل پوگبا مناسب است دوباره بیش از حد و آماده برای اضافه کردن به خود را در مجموع هشت حضور در این فصل است. دارای غیبت او شده است احساس می کنید ؟ میلان فقط گاه به گاه ارائه تمام عمل اجرای آن بسیاری از انتظار می رود اما او هنوز هم ایران را بهترین بازیکن در حال حرکت بقیه تیم بشه. او در آنجا ماند مناسب در این سال آنها قطعا بهتر خواهد بود.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به مثبت ، اما اینکه آیا در این فصل مصمم است به یک موفقیت و یا نه تا حد زیادی بستگی به صلاحیت لیگ قهرمانان. برنده لیگ اروپا یکی از گزینه اگر رقابت همیشه پس از اتمام. مقدماتی در داخل کشور بیشتر است و اگر منچستر سیتی دو سال محرومیت از تایید توسط دیوان داوری برای ورزش و پنجم به اندازه کافی باید. به عنوان آن می ایستد, ایالات را که نقطه نهایی اما آنها نه بازی از آن مطمئن شوید.

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer (منچستر یونایتد از طریق گتی ایماژ)

خود را راه اندازی مجدد آغاز می شود با دو مهم جلسات در برابر همکار لیگ قهرمانان امیدوار تاتنهام و شفیلد یونایتد. پس از آن آنها به صورت یک کشش از بازی در برابر تیم های آنها به طور معمول تلاش برای ضرب و شتم. شش نفر از ایالات نهایی نه لیگ برتر مخالفان در حال حاضر گرفته شده امتیاز از آنها در این فصل است. همه به جز یکی از آن شش در نیمه پایین.

منچستر یونایتد

2019-20

لیگ موقعیت: 5

فرم: DWWDW

بعدی وسایل: تاتنهام (A), Sheffield United (H), برایتون (یک)

فنجان: هفته بیستم لیگ برتر گذشته-16 در مقابل LASK حذفی, یک چهارم نهایی مقابل نورویچ, EFL جام حذفی نیمه نهایی

بازیکن فصل تا کنون: مارکوس Rashford

بین در حال حاضر و در پایان ماه ژوئیه ما خواهد آموخت که آیا قبل از مستند شکل گرفت موقت گزاف گویی و یا نشانه ای از چیزی بیشتر پایدار. ما قبل از اینجا بوده ، موجی از پیروزی دیدم Solskjaer منصوب صورت دائمی در ماه مارس سال گذشته تنها برای ایالات به از دست دادن هشت نفر از نهایی خود را در 12 بازی.

رنج می برند یکی دیگر از ضد اوج خواهم که ایران می تواند فراموش کرده ام در مورد بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا در اولین بار از درخواست. به جای آن که بدترین تا کنون در لیگ برتر شروع می تواند تبدیل به بدترین تا کنون در لیگ برتر به پایان برسد. یک فصل از یو پی اس و فراز زندگی در اولدترافورد است که هنوز هم در حال انتظار برای تعریف شود یا به عنوان یک پیروزی یا یک فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید