نیوکاسل تصاحب: سازمان عفو بین المللی تحسین شکست عربستان سعودی در 'sportswashing' تلاش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سازمان عفو بین الملل با استقبال عربستان سعودی دولت خروج از تلاش برای تصاحب نیوکاسل, توصیف حرکت به عنوان یک "تلاش آشکار ... به sportswash آن گردابی حقوق بشر".

یک بیانیه مشترک از عربستان سرمایه گذاری عمومی صندوق PCP سرمایه همکاران و RB ورزش و رسانه کنسرسیوم در روز پنج شنبه گفت که £300m پیشنهاد تصاحب بود "دیگر به صورت تجاری قابل دوام" پس از تسلیم برای تصویب با لیگ برتر 17 هفته بدون قطعنامه.

به این معنی مایک اشلی, نیوکاسل منفور مالک باقی خواهد ماند و مسئول این باشگاه برای آینده قابل پیش بینی به عنوان جستجوی خود را برای یک خریدار می رود.

پیتر Frankental عفو بین الملل بریتانیا در اقتصاد امور برنامه مدیر گفت: "این معامله بود که همیشه یک تلاش آشکار توسط دولت عربستان سعودی سعی کنید به sportswash آن بی پایان نقض حقوق بشر توسط خرید به شور و پرستیژ و غرور از Tyneside فوتبال است.

"واقعیت این است که این sportswashing پیشنهاد شکست خورده دیده می شود توسط مدافعان حقوق بشر در عربستان سعودی به عنوان یک نشانه آن است که درد و رنج خود را شده است به طور کامل نادیده گرفته شده است. متعدد, صلح آمیز, عربستان فعالان حقوق بشر در حال حاضر پشت میله های زندان و البته عربستان سعودی روزنامه نگار بود grotesquely قتل توسط عوامل دولت سعودی در کمتر از دو سال پیش.

"نگاه به آینده وجود دارد نیاز به یک قانون تغییر برای اطمینان از لیگ برتر را صاحبان و مدیران' تست فراهم می کند مناسب نظارت از حقوق بشر پرونده از کسانی که در تلاش برای خرید به فوتبال به زبان انگلیسی, حداقل نه زمانی که خریداران دولت و یا نمایندگان دولت. ما باید تحولات در سنت جیمز پارک با علاقه و در عین حال ما آرزو نیوکاسل و طرفداران خود را به خوبی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب