گیل پورتر می گوید که در اواخر نابغه خواننده گروه کیت فلینت شد 'عشق از زندگی خود'

گیل پورتر به نام دیر نابغه خواننده گروه کیت فلینت "عشق [او] زندگی". تلویزیون مجری و خواننده بودند یک زن و شوهر

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

گیل پورتر به نام دیر نابغه خواننده گروه کیت فلینت "عشق [او] زندگی".

تلویزیون مجری و خواننده بودند یک زن و شوهر از سال 1999 تا سال 2001 پس از راه اندازی در تاریخ کور.

سنگ چخماق که درگذشت خودکشی در سال 2019 تلاش میکردند با سلامت روانی در طول زندگی اش و پورتر گفت: Louis Theroux سفید برای تلفن های موبایل مبتنی پادکست که این جفت ارز در ارتباط بودند توسط مربوطه خود را "مسائل". پورتر تشخیص داده شد با دو قطبی در اوایل 2000s.

"چیز خوب بود و او واقعا بحث در مورد کار من واقعا نمی بحث در مورد کار ما فقط می رفتن و انجام کارهای سرگرم کننده" او یاد می شود.

او گفت که آنها با هواپیما به مالدیو هم در حالی که پورتر ارائه شد سفر برنامه Wish You Were Here, و این که تعطیلات در خدمت به عنوان یک مهلت از سنگ چخماق را "مسائل" در آن زمان است.

"بهداشت روانی و یا ماده?" Theroux پرسید. "یک کمی از همه چیز" پاسخ پورتر.

او ادامه داد: "بنابراین در زمان ما رو به مالدیو, او می خواهم تا به حال چند wobbles اما در پایان او را شنا هر روز ما از رفتن به ورزشگاه و هر دو از ما, سلامت روان ما خیلی فوق العاده است. البته هر کس در حال رفتن به بسیار خوشحال اگر شما در مالدیو ما خیلی خوش شانس و سپس هنگامی که ما رو به من گفت: "من قصد دارم برای رفتن به کار و شما را به بازگشت به کار.

"او فقط نمی توانید ذهن خود را به همه چیز به درستی. و او بود که راه من بود حق ما نیاز به نگه داشتن مثبت و آن را فقط کار نمی کند که راه. او در یک downer, من در تلاش بود به کار من سخت ترین ... این شرم آور بود.

"من فکر می کنم این اولین بار بود که من در واقع احساس, 'Please don't leave me' نوع از عشق" پورتر توضیح داد. "من یک فرد بزرگ به اویختن, من خیلی بی حوصله بسیار به سرعت اما از آنجا که کیت او را از مسائل مانند من تا به حال مسائل مربوط به آن به نظر می رسید فقط کار می کنند. اما من همیشه فکر می کردم با وجود تو بود که لحظه ای که در آن ما می خواهم که بد بار در زمان های مختلف و از آن نوع مشغول به کار است که راه متاسفانه."

به بحث در مورد هر چیزی که شما را ناراحت کننده شما می توانید با سامریان 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است. شما می توانید تماس بگیرید 116 123 (از هر تلفن) و یا ایمیل jo@samaritans.org. شما همچنین می توانید تماس ویلز زبان خط در 0300 123 3011 (7 بعد از ظهر تا 11 شب هر روز).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب