توییتر هک: حمله می توانست انجام دیگر فعالیت های مخرب' به عنوان کارشناسان هشدار می دهند bitcoin کلاهبرداری می تواند پوشش برای چیزی بیشتر آسیب

یک هک که تو را دیدم بسیاری از معروف ترین در جهان حساب توییتر گرفته برای راه اندازی یک بیت کوین کلاهبرداری واقع

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

یک هک که تو را دیدم بسیاری از معروف ترین در جهان حساب توییتر گرفته برای راه اندازی یک بیت کوین کلاهبرداری واقع شده است پوشش برای چیزی حتی مخرب تر است.

توییتر اذعان کرده است که هکرها ممکن است انجام داده اند "از دیگر فعالیت های مخرب" در حالی که آنها تا به حال دسترسی به حساب و یا که آنها می توانند دسترسی به دیگر اطلاعات این سایت در حالی که آنها به طور خلاصه به حال دسترسی به این شرکت پلت فرم.

هک ظهور یک شبه به عنوان بسیاری از حساب های توییتر با موارد زیر – هر کس از Elon Musk به باراک اوباما – ارسال شده توییتهایی گفتن مردم به ارسال بیت کوین به یک آدرس خاص. توییت به دروغ ادعا کرد که هر گونه ارسال پول به حساب خواهد بود بازپرداخت دو برابر بیش از, به عنوان بخشی از آنچه در این پیام مدعی شد تلاش برای بازگشت به طرفداران.

چنین cryptocurrency کلاهبرداری شده است محبوب در توییتر در سال های اخیر با برخی از کاربران مانند Elon Musk بودن هدفمند توسط مجرمان که به ایجاد حساب های جعلی را به نام خود و ارسال پیام های مشابه نشان می دهد که کاربران باید ارسال بیت کوین به دریافت برخی در بازگشت. اما آنها هرگز اجرا در چنین گرند و یا شرم آور در مقیاس.

با وجود طبیعت دیدنی از حمله و این واقعیت هکرها به نظر می رسد که دسترسی داشتم نه فقط به حساب های خاص اما به اساسی توییتر سیستم های کلاهبرداری نسبتا ناموفق است. سوابق نشان می دهد که حساب دریافت کمتر از 13 بیت کوین به ارزش بیش از $100,000 در قیمت های امروز.

این واقعیت است که چنین اصلی در هک انجام شد نسبتا کمی پاداش با وجود داشتن آنچه به نظر می رسد گسترده دسترسی به توییتر پلت فرم است منجر به برخی گمانه زنی ها که cryptocurrency کلاهبرداری در واقع می تواند پوشش دیگری شاید بیشتر از آسیب حمله.

در یک سری از توییت ترسیم آنچه اتفاق افتاده در طول حمله توییتر اذعان کرد که به نظر می رسد هکرها برای دسترسی به سیستم های داخلی که به ظاهر مجاز آنها را به صدای جیر جیر از تقریبا هر حساب. همچنین اشاره کرد که آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد که همان دسترسی به رفتار "از دیگر فعالیت های مخرب" و یا به سرقت اطلاعات است.

این اطلاعات می تواند به لحاظ نظری شامل دسترسی به خصوصی پیام های مستقیم, مثلا و یا به خطر انداختن دیگر کمتر بلافاصله آشکار به حساب و یا سیستم.

"ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار" شرکت نوشت.

"ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد."

کارشناسان امنیتی به صدا هشدار در مورد این واقعیت حمله قادر بود به اتفاق می افتد و اشاره کرد که کلاهبرداری می تواند یک "انحراف" از بیشتر قابل دسترسی است.

"اگر هکرها دسترسی دارند به باطن از توییتر و یا دسترسی مستقیم به پایگاه داده وجود دارد هیچ چیز به طور بالقوه توقف آنها در pilfering از اطلاعات علاوه بر استفاده از این توییت-کلاهبرداری به عنوان یک حواس پرتی گفت:" مایکل Borohovski مدیر مهندسی نرم افزار در امنیت شرکت Synopsys.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im