Sony PS5 Console DualSense Controller
عکس های اعتباری: Lets Go دیجیتال
ما دیده ایم رسمی PS5 DualSense کنترلر اما مردم هنوز گرفتار یک نگاه اجمالی از واقعی نسل بعدی کنسول, اما به لطف طراح صنعتی جوزپه ما ممکن است در نگاه اول. فقط به روکش کنسول طراحی شده توسط AMD Zen 2 ریز با 8 هسته پردازنده در حال اجرا در یک فرکانس متغیر در پوش 3.5 GHz در حالی که GPU سفارشی سیستم-روی-یک-چیپ (SoC) مبتنی بر AMD RDNA 2 شامل 36 محاسبه واحد های در حال اجرا در یک متغیر فرکانس در پوش 2.23 GHz و قادر به 10.28 TFLOPS. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


Sony PS5 Console DualSense Controller
Sony PS5 Console DualSense Controller
Sony PS5 Console DualSense Controller
Sony PS5 Console DualSense Controller
سونی گزارش شده است که کار بر روی پشتیبانی بهبود یافته برای معلق گیم پلی دولت برای پلی استیشن 5 به مصرف انرژی کمتری نسبت به پلی استیشن 4. سفارشی ذخیره سازی SSD راه حل به طور خاص طراحی شده برای PS5 برای افزایش اطلاعات ورودی/خروجی نرخ برای زمان بارگذاری سریع و بزرگتر از پهنای باند. این سرعت اجازه می دهد تا بازی به مراتب بیشتر همهجانبه تمام در حالی که حمایت از رزولوشن 8K.

PlayStation 4 Slim 1TB Console - Only On PlayStation Bundle
پلی استیشن 4 Slim 1TB کنسول فقط در پلی استیشن بسته نرم افزاری
  • تنها بر روی پلی استیشن PS4 بسته نرم افزاری شامل یک جت سیاه و سفید 1TB PS4 مطابق با Dualshock4 کنترل کننده بی سیم, God of war, the last of US remastered و افق صفر سحر: نسخه کامل بازی.
  • این یک آغاز جدید برای Kratos. با پسر خود Atreus او باید چهره وحشیانه نورس حیات وحش و سرمایه گذاری در یک خطرناک سفر شخصی.
  • برنده بیش از 200 بازی از جوایز سال, تاریخ و زمان آخرین از ما بازسازی شده است برای PlayStation4 سیستم. در حال حاضر این برنامه شامل تصاویر با وضوح بالاتر مدل های شخصیت بهبود سایه ها و روشنایی در علاوه بر این به دیگر بهبود گیم پلی.
  • تجربه کامل افق صفر سحر ماجراجویی. کشف یک نسخه از زمین ساکنان مرموز ماشین آلات جدید در دنیای باز اکشن/RPG است.


پایه سیستم دارای یک 825 GB SSD متصل از طریق یک 12-کانال رابط اصلی سیستم قادر به دستیابی به یک 5.5 GB/s, میزان انتقال غیر فشرده و بین 8 تا 9 GB/s با استفاده از فشرده سازی با Oodle Kraken پروتکل از راد ابزار بازی. این کنسول را نیز به رخ کشیدن به طور کامل نونما رابط کاربر است که مشخص شده به عنوان در دسترس و آموزنده, ارائه زمان واقعی به روز رسانی بنابراین بازیکن باید برای رفتن در جستجوی اطلاعات و یا رنج می برند از طریق زمان انتظار برای کشف آنچه دوستان خود را انجام می دهند ،