منچستر سیتی در مقابل آرسنال: David Luiz اشک تا باکاری سانیا طرح در 25 دقیقه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اگر وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آزمون و خطا در مورد مراحل اولیه پروژه راه اندازی مجدد شما نمی توانست بهتر صورت برای آن از David Luiz.

بیان خود را پس از دادن پنالتی که برای دوم منچستر سیتی هدف تعریف تصویر از این مسابقه او به عنوان عامل تصمیم گیری در این مسابقه است.

و او آن را تمام انجام در 25 دقیقه – کاملا تاثیر از نیمکت – که ممکن است به محدود کردن خود را در آینده تاثیر در آرسنال است. وجود دارد خیلی افتضاح از خطا.

Luiz البته بد نیست بازیکن. او تا به بسیاری از ویژگی های او فقط احتمالا یک مرکز نیمه. او قطعا نیست یک سیستم “بازیکن”. او بیش از حد نامنظم هم ناهموار در لبه است و می تواند در نتیجه تنها واقعا در انجام نقش های خاص است که اجازه می دهد خود را بسیار نامشخص مهارت.

هنگامی که شما مجبور هستید به چوب او را در مرکز-نیم – به عنوان باکاری سانیا بود که پس از 25 دقیقه – شما همیشه رفتن به مبارزه نهایی سیستم تیم در شهرستان.

شما می توانید می گویند بازیکنانی مثل کوین ده بروین و نیمه همیشه رفتن را انتخاب کنید سوراخ در که اما آن را آنقدر بد آنها تقریبا نیازی به. Luiz منفجر شد و چند سوراخ در زرادخانه ساختار خود است.

که در حال رفتن به همه خسته کننده تر برای Arteta پس از او است که هنوز هم در مراحل اولیه طرح خود را در آرسنال هنوز در تلاش به نصب چیزی شبیه شهر سیستم. در حال حاضر آن است که لزوما بیشتر از نسخه اولیه برای کمتر تیم. آن را به معنای آنها هرگز به رفتن از اینجا.

شهر نیست بلافاصله به کلیک کنید, دنده, ذهن است. باز نیم ساعت آنها را دیدم بارها و بارها سقوط به شکل به جای فشار به جلو به عنوان اگر آنها در تلاش بودند تا کار خود را از طریق پایه حرکت دوباره. در که آن را تنها واقعا درخشان ده بروین در تلاش برای وادار کردن این موضوع با تلاش عبور می کند که تحت فشار قرار دادند و هم تیمی های خود و دعوت آنها به انجام این کار کمی بیشتر.

Luiz به ارمغان می آورد پایین Riyad Mahrez برای یک شهرستان مجازات (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را مانند او پیدا کردن محدوده خود و کمک به تیم خود را به پیدا کردن ریتم خود را.

آرسنال می تواند حداقل ضجه و زاری یک لحظه – که ممکن است ساخته شده اند تفاوت اما به پایان رسید تا اثبات یک تفاوت عظیم بین تیم های.

به عنوان شهر هنوز خود را پیدا, پا, اتلتیک بیلبائو ناگهان خشکیده دور به فضا تقریبا التماس برای تصویب به بازی می شود. کیه Tierney در تیم خود را فرصتی برای ارائه آن است. آن را کمی بیش از یک نشانه ای از یک تیم هنوز در همگام شد اما کشنده است.

شهر فقط نمی خواهد که در این مشکل است. این است که چرا آنها همیشه رفتن به کشش و دور از آرسنال در این بازی مانند زمانی که دو طرف در حال تلاش همان رویکرد اساسی اما در سطوح مختلف توسعه است. که Arteta از دست داده و دو تن از بازیکنان کلیدی خود را به دلیل مصدومیت فقط آن را اجتناب ناپذیر – و نیست که فقط یک شوخی در مورد لوئیز معرفی می کند.

آن را طولانی نیست تا ده بروین بود پیدا کردن تمام شیوه ای از با شکوه می گذرد و خود را به حمله به هم تیمی بودند شروع به تکمیل او را با برخی از فوق العاده زاویه دار توپ.

که به معنای برند لنو – تا کنون آرسنال بهترین بازیکن و کل مخالف لوئیز در این زمینه – تا به حال بارها و بارها خود زاویه سمت راست. او ساخته شده برخی از sublime موجب صرفه جویی به خصوص از David Silva.

که نمی تواند اتفاق می افتد به طور نامحدود ندارد اما یکی از شهر ستاره ها که در تولید دستیابی به موفقیت در لحظه. آن Luiz. او بدن خود را همه اشتباه برای یکی از ده بروین را فقیرتر می گذرد اجازه می دهد استرلینگ فقط ضربت توپ گذشته لنو.

دومین خطای بزرگ نبود و زمانی در آینده. صرف پنج دقیقه به نیمه دوم Luiz دوباره بدن خود را به شکل اشتباه و سپس اسلحه خود را اشتباه او به عنوان فرستاده Riyad Mahrez بیش از. ده بروین پا تا به مهر و موم آن را به عنوان لوئیز پا کردن زمین آن را به نفع خود.

در برابر تمام کسانی که از شهرستان می گذرد این بود که بیشتر داستان دو خطا و یک کارت قرمز. همه تحویل در صرف 25 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید