Halo Infinite Xbox Series X Gameplay
ما فقط ماه دور از ایکس باکس سری X راه اندازی و امروز ما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در برخی از اوایل هاله بی نهایت فیلم یا 8 دقیقه از کمپین گیم پلی به طور دقیق. در این قسط Master Chief نقش بیشتر نقش مرکزی از Halo 5: Guardians, مجموعه ای در یک هاله حلقه مجهز به علامت ششم زره که بازگشت به طراحی دیده می شود در بازی Halo 2 و Halo 3. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.یک بار دیگر هاله بی نهایت را به رخ کشیدن, تقسیم صفحه نمایش, اقدام, اما یک تست بتا از طریق خودی پرواز برنامه قبل از انتشار آن را به اطمینان حاصل شود تمام اشکالات کار می کرد قبل از راه اندازی. این 14 بازی به طور کلی و ادامه داستان Master Chief به عنوان فصل سوم از "ریکلایمر حماسه" پس از بازی Halo 5: Guardians.

Revell Snaptite Build and Play Halo 5 Warthog Model Kit
Matt morris Snaptite ساخت و بازی Halo 5 گراز مدل کیت
  • 53 آسان Snaptite قطعات, هیچ چسب و رنگ یا ابزار مورد نیاز است. شامل 3 خود را ساخت چهره-Master Chief کلی 087 و اسپارتان فرد
  • نور, مسلسل. معتبر در بازی اکشن نبرد برای تلفن های موبایل
  • PVC نورد چرخ. تعلیق کار.
  • 1/32 Scale که شامل آسان به درخواست برچسب
  • در نظر گرفته شده برای سنین 8 سال به بالا

استاد ارشد بازده در هاله بی نهایت – فصل بعدی افسانه ای حق رای دادن آغاز تعطیلات سال 2020! طراحی و توسعه توسط 343 Industries برای کل ایکس باکس خانواده از دستگاه ها از جمله پروژه اسکارلت و رایانه های شخصی ویندوز Halo بی نهایت ادامه Halo 5: Guardians داستان طول می کشد و حق رای دادن در بلند پروازانه و غیر منتظره جهت طراحی همه جدید Slipspace موتور گفت:" مایکروسافت است.