انتقال ارزش برای بازیکنان با 18 درصد با توجه به coronavirus می گوید KPMG

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تعلیق لیگ در سراسر اروپا را ببینید ارزش بازیکنان در بازار نقل و انتقالات با کاهش 18 درصد با توجه به KPMG.

باشگاه ها شده است بد با این بیماری همه گیر با لیگ های معلق در طول سه ماه گذشته.

درآمد شده است و آمار به عنوان لیگ رزومه با توجه به طرفداران مجاز در داخل استادیوم با آندریا Sartori جهانی سر از ورزش برای خدمات شبکه ادعا اثر حذفی را ببینید ارزش بازیکنان افت به شدت در بازار نقل و انتقالات.

"در 10 صفحه در لیگ... کاهش بازیکن ارزش 6.6 میلیارد یورو و یا سقوط از حدود 18 درصد" Sartori گفت: در مهر بازارهای جهانی فروم زیر یک KPMG مطالعه انجام شده در حدود 4,200 بازیکنان.

"بازیکنان با ارزش بالا در اروپا – بالای 20-30 بازیکنان – آیا حفظ ارزش به میزان بیشتری نسبت به بازیکنان دیگر.

"در مورد ادامه لیگ برتر 20 بازیکن – برای مثال Kylian Mbappe, محمد صلاح, ادن هازارد و نیمار – را ببینید یک مقدار کاهش از 13٪."

فسخ تمام لیگ در موعد مقرر به فرانسه لیگ 1 انجام داده اند که منجر به کلی کاهش 10 میلیارد یورو بازیکن ارزش بازار Sartori اضافه شده است.

Sartori گفت: همه گیر نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد طول بازیکن جدید قرارداد اما مذاکرات حقوق و دستمزد در آینده تجدید چرخه تحت تاثیر قرار خواهد در حالی که رایگان عوامل لزوما نمی تواند بیشتر در تقاضا.

"من می بینم بسیاری از بازیکن مبادلات: کمتر معاملات پولی بیشتر وام مبادلات و نه لزوما تعداد زیادی از رایگان عوامل," او گفت:.

"به طور کلی باشگاه در حال رفتن به دقت و توجه نه تنها در بعد انتقال پنجره. اثر خواهد بود برای 18-24 ماه پس از انتقال ویندوز در آن زمان را نشان می دهد اثر است."

باشگاه منابع مالی گرفته اند ضربه عمده ای بدون matchday درآمد برای سه ماه و Sartori گفت: بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین ممکن است به توان کاسته به اجازه باشگاه به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

تحت یک هشتم مقررات هر باشگاه هزینه بیش از درآمد آنها را تولید ممکن است در صورت تحریم از جمله ممنوعیت از مسابقات اجرا شده توسط اروپا حاکم بر بدن مانند دو سال محرومیت از آن است که در حال حاضر به دنبال تحمیل منچستر سیتی.

"قانون کلیدی است که می تواند علت اصلی فشار شکستن حتی قانون – ستون FFP," او گفت:. "(آن است) مهم ترین مقررات FFP, چگونه باشگاه باید رفتار کنند.

"وجود خواهد داشت و احتمالا باید یک عنصر آرامش به شکستن حتی حکومت به باشگاه ها باید به صورت کاهش درآمد ناشی از این ویروس در حالی که هزینه ها کاهش یافته و در همان سرعت.

"تمدد اعصاب می تواند ترکیبی از زمان مجاز به مطابقت با قانون و همچنین ضرر و زیان مجاز است."

رادیو فردا کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im