Jurgen Klopp چالش های لیورپول برای خود ایجاد جو بر روی زمین

لیورپول مدیر Jurgen Klopp در حال لذت بردن از تماشای بازیکنان خود را خود را ایجاد فضای خود را به عنوان طرف گرم

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

لیورپول مدیر Jurgen Klopp در حال لذت بردن از تماشای بازیکنان خود را خود را ایجاد فضای خود را به عنوان طرف گرم تا خود را برای لیگ برتر بازگشت با یک 6-0 Anfield دوستانه پیروزی بلکبرن.

این بازی نه تنها فعال زیدان به گام تا بازیکنان خود را سطوح تناسب اندام پیش از Merseyside دربی در ژوئن 21, اما همچنین برای انطباق با بسته-درب محیطی و پروتکل های ایمنی.

در فقدان هواداران زیدان گفت: لیورپول, وب سایت:, "بله, آن را متفاوت از دوره. شما نیاز به رسیدن به آن استفاده می شود, اما من آن را دوست دارم. پس از سه بار آن را به طور کامل خوب است.

"من فکر می کردم قبل از – و من اصلا تجربه ای در این منطقه – که این امر می تواند واقعا بی دست و پا اما ما باید برای ایجاد خود ما جو در بازی.

"ما باید پر جنب و جوش و همچنین ما باید متحرک و چیزهای شبیه به این. مثبت بودن در مورد چیزهایی که اتفاق افتاده است و بنابراین در این که چگونه شما می توانید ایجاد یک فضای – و این چیزی است که ما به عنوان به خوبی. جدای از آن, آن است, Anfield."

زیدان همچنین در تلاش برای اطمینان حاصل شود هیچ شگفتی وجود دارد برای بازیکنان خود را زمانی که آنها در برخورد با غیر معمول جدید قوانین و پروتکل های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

"همه چیز متفاوت است," او گفت:. "پسران در حال حاضر رفتن به خانه آنها ندارد ، آن باران قبل از بازی به طوری که می شده اند و خنده دار اگر وجود نداشته است واقعا سخت باران و پس از آن شما درایو در ماشین خود را و شما ندارد ،

"جلسه ما بود در اینجا در اتاق هیئت مدیره. ما می خواهم به آن را مانند این ما سازماندهی می تواند آن را متفاوت در آنفیلد زمانی که ما بازی اینجا اما ما هیچ سرنخی که چگونه خواهید بود آن را در دور بازی و ما نیاز به ایجاد به عنوان بی دست و پا-به-شرایط ممکن فقط به شگفت زده می شود.

"ما می خواهیم به تمرکز به طور کامل در فوتبال و هر آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما فقط آن را مانند آن است." PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن