آرسنال در مقابل منچستر سیتی نتیجه: بازیکن رتبه بندی به عنوان اتلتیک بیلبائو آتش توپچی ها به جام حذفی نهایی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال

مارتینز – 7: نشان داد یک سر سرد و توزیع توپ را به خوبی در سراسر. آزمایش شد اما رو به پایین کم سرعت فقط در مورد نگه داشتن یک Mahrez تلاش در نیمه دوم.

Bellerin – 5: گناه بود از موقعیت ضعیف و عدم تمرکز در طول نیمه اول. بهبود کمی به بازی رفت.

Mustafi – 5: دلیلی گرفتار توسط استرلینگ در نیمه اول فقط متری از خود هدف است. خوش شانس نه به رزرو برای یک چالش بی پروا در Silva از پشت. بعد از آزمایش Ederson به خوبی با یک ضربه سر ،

Luiz – 8: یکی از بهترین اجراهای او در پیراهن آرسنال. راه اندازی بیلبائو در نیمه اول بازی و جزئیات بیشتر از شهر را از حمله به حرکت می کند خوب است.

آرسنال جشن اتلتیک بیلبائو را باز کن (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

تیرنی – 8: حیاتی رهگیری از goalmouth نگهداری شهر در لحظه باز. اخراج یک توپ بزرگ تا بال برای بیلبائو گل دوم. نگاه بیش از انگیزه های این مناسبت است.

میتلند-نیلز – 6: به نظر می رسد تا حدودی مضطرب به بازی از موقعیت. ضرب و شتم شده توسط واکر چند بار در اوایل پس از بیش از ارتکاب. سزاوار اعتبار برای بهبود بیش از این دوره از کراوات ،

کبللس – 7: ارائه خلاقیت و سرسختی در لحظه مناسب است.

Xhaka – 7: قرار دادن در یک شجاع بلوک به انکار ده بروین به عنوان بلژیک بین المللی لعنتی یکی از خارج از جعبه در باز کردن نیم. یک حضور قوی خود را در وسط زمین.

په په – 8: خطرناک اینچ-کامل متقابل منجر به در بازکن. خوب نگه تا بازی منجر به گل دوم.

Lacazette – 8: آیا بیشتر از آنچه که شما می خواهم می خواهم از مرکز خود را به جلو; برگزار شد تا توپ به خوبی و برنده خطا را در مناطق مختلف زمین است. نمی قرار دادن یک پا اشتباه است.

بیلبائو – 8: به آرسنال رهبری با ویژگی های پایان در پست و در زمان دوم خود را با خونسردی پس از perfectly timed run. در جای دیگر به نمایش گذاشته برخی از اسراف و دو دلی در لحظات کلیدی – که فقط به می گویند که او می تواند بیشتری داشته باشند.

Man City

کوین ده بروین را نشان می دهد سرخوردگی خود را (گتی ایماژ)

Ederson – 6: در بر داشت خود را در زمین بدون انسان بر روی علامت نیم ساعت شد اما اجازه قلاب آرسنال را مردد واکنش در شهرستان جعبه. یک رفلکس خوب صرفه جویی بیش از نوک یک Mustafi هدر.

واکر – 6: به میتلند-نیلز برخی از مسائل در نیمه اول اما نتوانست به طور کامل امکان استفاده از زرادخانه مرد عدم قطعیت است.

گارسیا – 6: بود تا حدی مسئول برای بازی بیلبائو خارج نشده و برای هدف دوم شب.

لاپورت – 6: فدراسیون جامد بر روی توپ و عبور او بود و مرتب اما مانند گارسیا – او کمک کرد تا به بازی بیلبائو خارج نشده و برای توپچی ها به آنها منجر شود. ضربه هفتم ebar از دوربرد در اواخر.

Mendy – 6: یکی از تیم خود را با اعتماد به نفس بیشتر نوازندگان اما پوشش خود را در شکوه جلوتر از آرسنال گل دوم.

ده بروین – 7: کمتر نافذ تر از معمول به عنوان زرادخانه خود را مختل ریتم اما به رشد کراوات در نیمه دوم.

Gundogan – 5: موفق به تاثیر بازی فراتر از misplacing چند می گذرد در طول شب. جایگزین شد و در مدت کوتاهی پس از ساعت خوانده شده را علامت.

Mahrez – 6: نشان داد او دریبل توانایی در اوایل به مشکل آرسنال دفاع از حق, اما به سرعت پژمرده. دوباره خود را به طور خلاصه در نیمه دوم به نیروی زیادی صرفه جویی از مارتینز.

D. Silva – 6: به شدت می خواستم به تحت تاثیر قرار کراوات اما تلاش. که گفت:, اسپانیولی را کمی اشتباه است; او به سادگی خفه آرسنال.

استرلینگ – 6: موفق به سرمایه گذاری در یک Mustafi خطا پس از فشار آلمان در آرسنال جعبه. تا حدودی ناشناس در حالی که پس از آن اما مانند بسیاری از هم تیمی خود – یافت در باد دوم بعد در شب.

عیسی – 5: برش نا امید شکل با کمی به کار با.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب