لیورپول مقابل کریستال پالاس: پنج چیز به ما آموخته که قرمز ترش عقاب در عنوان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول به دست آورد قاطعانه 4-0 برنده بیش از کریستال پالاس در روز شنبه شب با ترنت الکساندر-آرنولد باز به ثمر رساند با یک خوشمزه ضربه آزاد و Sadio یال بسته بندی همه چیز در اواسط نیمه دوم.

بین کسانی که در اعتصاب بودند یک علامت تجاری Momahed صلاح پایان و ميانگين رانندگی از Fabinho به لیورپول بسته در روز اول خود را در لیگ برتر در 30 سال.

جایزه می تواند آنها را به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه باید منچستر سیتی موفق به پیروزی در برابر چلسی و در حالی که مسلما تشکیل underwhelming پایان دادن به لیورپول قریب به اتفاق نجومی آن را نمی خواهد چیزی را به یاد در سال به آمده است.

چهارشنبه نتیجه خواهد شد نگاه بر روی علاقه ،

در اینجا پنج چیز به ما آموخته که Jurgen Klopp مردان را محکوم کرد کاخ به کبودی شکست.

سرنوشت در انتظار برای لیورپول

چهارشنبه شب ممکن است فقط باید مشخص آستانه یک روز که طرفداران لیورپول باید pined برای پس از سال 1990 است.

اگر مرد شهرستان موفق به ضرب و شتم چلسی روز پنج شنبه در لیگ برتر خواهد بود لیورپول است. این امر مسلما یک unfitting پایان دادن به چنین bewilderingly چشمگیر, کمپین برای تیمهای سمت و آن را به طور مشابه یک شرم است که هواداران نمی تواند در حال حاضر برای آنچه ممکن است قرمز’ آخرین بازی قبل از آب بندی در این عنوان است.

اما به عنوان تیمهای این هفته گفت: مهم نیست که چگونه و یا زمانی که لیورپول آن را انجام داده; هیچ کس می تواند سوال فطرت یا اعتبار از قهرمانان در انتظار در این نقطه است.

همچنین شایان ذکر است که نزد کاهش یافته هاجسون سر مربی تیم در آنفیلد بین سال های 2010 و 2011 – ارائه یک استارک یادآور چه حد لیورپول آمده اند.

لیورپول طرفداران خودتان بند. سی سال از صدمه در حال محو شدن از ارتباط و به تاریخ.

الکساندر-آرنولد مراحل

آن را عادلانه می گویند که لیورپول در انتخاب اول سمت راست-عقب بود و تا حدودی کوتاه از معمول خود را در سطح متعالی تحویل زمانی که لیورپول در زمان رقبای اورتون در آخر هفته. اما آن را نمی کند در تمام 21 ساله برای پیدا کردن خود را لمس در برابر کاخ.

ترنت الکساندر-آرنولد لیورپول جشن با هم تیمی های (گتی ایماژ)

پس از برخی از جزئی بحث که چه کسی باید به خوبی موقعیت ضربه آزاد برای میزبان 23 دقیقه به بازی الکساندر-آرنولد پا به توپ مرده. و به عنوان به زودی به عنوان آن را به سمت چپ خود را بوت مقصد آن مشخص شد.

شاید که تصمیم گرفته شده بود حتی قبل از الکساندر-آرنولد زده توپ قبل از ناپاک برنده شد قبل از زادگاه lad حتی پا را بر روی Anfield زمین در شب چهارشنبه.

در پایان به عنوان موثر به عنوان مهم بود که به لیورپول در تلاش برای امن که دست نیافتنی در لیگ برتر هر چه زودتر به جای بعد. آن را نیز برجسته از یک مقدار بهبود عملکرد مناسب-بازگشت.

صلاح رفتن حافظه جمعی

وجود دارد چیزی در مورد راه صلاح chested پایین Fabinho را lofted تصویب به کاخ جعبه در نیمه اول که به هم زده سیناپس شما را مجبور به نشستن و به یاد داشته باشید: ‘درست است… که آنچه او می کند.’

از وجود دارد وجود دارد بدون شک که مصر رو به جلو خواهد پایان گذشته Wayne Hennessey اما هنوز هم وجود دارد زمان به صلاح برای اضافه کردن یک بعد اضافی به لحظه زدن توپ به گذشته دروازه بان زمانی که گزینه واضح بود برای قرار دادن آن را به Welshman درست است.

می تواند طرفداران بخشیده شود برای نیاز به یک یادآوری از چه بالینی صلاح است در آن شرایط با توجه به 100-به همراه روز انتظار? زیر که هدف آنها قطعا نمی نیاز به هر گونه شواهد بیشتری از خود را با کیفیت هر چند صلاح ارائه آن را با یک کاملا وزن, برای اولین بار تصویب مان را به پایان برساند در نیمه دوم.

این لمس درخشندگی شد فقط نشانه های بیشتری از جهان به آرامی به حالت عادی بازگشت.

کاخ را اجرا کنید به عنوان قرمز’ دیو تیم است چیزی از گذشته

کریستال پالاس شده اند نزدیک ترین چیزی که لیورپول تا به حال به یک دیو تیم در سال های اخیر است.

البته این غیر ممکن است برای فراموش کردن چگونه آنها را پاک 3-0 لیورپول سرب در مارس سال 2014 به طور موثر به پایان لیورپول’ عنوان چالش, اما آنها نیز ثابت مزاحمت برای Merseyside باشگاه در موارد دیگر مانند زمانی که آنها دست زیدان اولین شکست خود را در انگلستان و یا زمانی که آنها پیروز در آنفیلد در ماه آوریل سه سال پیش از ساخت آنها گذشته تیم به ضرب و شتم میزبان در حیاط خلوت خود.

لیورپول روبرتو Firmino در عمل با کریستال پالاس را جیمز مک کارتی و جوئل وارد (ایسنا)

اما در این فصل است که در آن لیورپول شده اند بی امان و بی رحمانه در تعقیب کردن اهداف خود حتی کاخ نمی تواند همه چیز را پیچیده تر اینجا.

هاجسون مردان بودند زیر پا گذاشته و به عنوان لیورپول راهپیمایی به بعد با لیگ برتر جایزه درخشان در زل زل نگاه کردن خود.

کاخ سزاوار ستایش با وجود شکست

که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب بیانیه با توجه به این که قبل از آن اما کاخ مرگ بود و نه نماینده یک نمایش نا امید کننده.

عقاب متوقف نمی شود مبارزه در طول 90 دقیقه و آنها همچنان به نمایشگاه سازمانی غرایز تا سوت پایان. البته کسانی که غرایز شد بازگشت در سه لحظات کلیدی از این بازی به عنوان صلاح Fabinho و یال به ثمر رساند از باز کردن بازی اما هاجسون را به سمت برداشت خود را در هر زمان و متمرکز ماندن در شکل به اندازه لیورپول الاستیک جرم خواهد اجازه.

به نظر می رسد که هر کدام از تیم ایستاده بود مقابل لیورپول در روز شنبه شده اند محکوم به شکست است بنابراین کاخ نباید ساکن در این نتیجه بیش از حد طولانی – اروپا جایی است که هنوز هم دست یافتنی و عقاب باید همچنان به پیگیری این هدف است.

دیدگاهتان را بنویسید