Meghan Markle و شاهزاده هری پشتیبانی از Facebook تحریم برای جلوگیری از آنلاین سخنرانی نفرت

دوک و دوشس ساسکس حمایت یک کمپین خواستار کسب و کار به توقف تبلیغات در Facebook با توجه به پلت فرم را شکست به مب

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

دوک و دوشس ساسکس حمایت یک کمپین خواستار کسب و کار به توقف تبلیغات در Facebook با توجه به پلت فرم را شکست به مبارزه با آنلاین سخنرانی نفرت.

توقف نفرت برای سود کمپین متحده در وب سایت خود را که آن را درخواست شرکت ها برای تحریم Facebook در طول تاریخ به عنوان یک نمایش از "همبستگی خود را با ما بیشتر عمیقا برگزار ارزش های آمریکایی از آزادی و برابری و عدالت".

ابتکار می گوید که پلت فرم "مجاز تحریک به خشونت علیه معترضان مبارزه برای عدالت نژادی در آمریکا" در علاوه بر این به نامگذاری یک خروجی به عنوان یک "منبع خبری مورد اعتماد" و دیگری به عنوان یک "واقعیت جستجوگر" با وجود دو "با داشتن سوابق کار با شناخته سفید گرایان".

پس از پله پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس سال جاری, Meghan و شاهزاده هری را مشغول به کار در راه اندازی جدید خود را به سازمان خیریه Archewell به نام پسر خود مورچه.

پس از جورج فلوید مرگ بر 25 مارس در مینیاپولیس آمریکا و پس از آن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض زن و شوهر شده است با بحث و گفتگو با چند سازمان در مورد چگونگی سیستم عامل های آنلاین اجازه می دهد بیان نفرت و خشونت به تکثیر یک منبع که با این نسخهها کار از نزدیک با این زوج گفت.

این Sussexes سخن گفته اند به مدیران ارشد در سازمان ها در انواع بخش ها از جمله فن آوری کالاهای مصرفی و مواد غذایی و خرده فروشی.

"همانطور که ما در حال توسعه شده است Archewell یکی از مناطق دوک و دوشس ساسکس شده اند مشتاق به آدرس آنلاین سخنرانی نفرت و ما در حال کار با حقوق مدنی و نژادی عدالت گروه در آن" این منبع اعلام کرد.

"در طول چند هفته گذشته در خصوص این موضوع تبدیل شده است و حتی حیاتی تر و با آنها کار کرده اند برای تشویق جهانی اجرائی برای ایستادن در همبستگی با یک ائتلاف مدنی و نژادی عدالت گروه مانند NAACP رنگ تغییر و ضد افترا لیگ که خواستار تغییرات ساختاری به جهان ما."

رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, ابراز قدردانی خود را نسبت به مگان و شاهزاده هری در توییتر.

"من قدردانی متفکر مکالمات من با دوک و دوشس" او گفت:. "حتی بیشتر از من درک است که آنها با استفاده از پلت فرم خود را برای رسیدن به کلید شرکت و به اشتراک گذاری اهداف #StopHateForProfit کمپین."

NAACP نیز توییتی آن لطف نسبت به زن بیان کرد: "ما سپاسگزار برای رهبری دوک و دوشس ساسکس در به رسمیت شناختن اهمیت همبستگی در این لحظه. تعهد خود را به حقیقت و عدالت و برابری مینماید."

چندین شرکت از جمله بن و جری صورت شمال و پاتاگونیا به تازگی اعلام کرد قصد خود برای حذف تبلیغات خود از Facebook در حمایت از مبارزات انتخاباتی.

یک سخنگوی Facebook اعلام کرد که شرکت سرمایه گذاری "میلیاردها دلار هر سال برای حفظ جامعه ما امن و به طور مداوم کار می کنند با خارج از کارشناسان را برای بررسی و به روز رسانی سیاست های ما".

"ما باز کرده اید خودمان را به حقوق مدنی حسابرسی و ما ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram:" آنها گفت.

"سرمایه گذاری ما ساخته شده در هوش مصنوعی به این معنی نیست که ما پیدا کردن نزدیک به 90 درصد از نفرت گفتار ما عمل قبل از کاربران گزارش آن را به ما در حالی که آخرین گزارش اتحادیه اروپا در بر داشت Facebook ارزیابی بیشتر سخنرانی نفرت گزارش در 24 ساعت از توییتر و یوتیوب."

این سخنگو افزود که Facebook آگاه است که آن را "کار بیشتری برای انجام" و آن را "به ادامه کار با حقوق مدنی گروه های گرم [اتحاد جهانی برای مسئول رسانه ای] و دیگر کارشناسان به توسعه حتی بیشتر از ابزار و تکنولوژی و سیاست به این مبارزه ادامه خواهد داد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن