"من خودم را برای خودم": Beno Obano و Maro Itoje در برخورد با راگبی فرهنگ برخورد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان امیدوار Beno Obano باز کرده است تا در برخورد فرهنگ است که او تجربه کرده است و به عنوان یک بازیکن راگبی از نیجریه تبار با حمام سرپا نگه داشتن اعتراف به این که او را برای حفظ خود به خود زمانی که منافع خود و انتخاب شیوه زندگی مطابقت ندارد تا با هم تیمی های خود.

ورزشی خود را در زیر میکروسکوپ با آنها چگونه به طور فعال کار به منظور بهبود و تشویق تنوع پس از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس و اتحادیه راگبی متفاوت است. راگبی اتحادیه فوتبال ایجاد کرده است تنوع و شمول گروه کاری است که به نام برای بدن حاکم برای اجرای 10 توصیه های جدید که شامل 30 درصد جدید اعضای شورا با "ویژگی های پیش بینی شده از جمله نژاد".

این RFU نیز بررسی استفاده از نوسان کم شیرین ارابه به عنوان رسمی خود را سرود و با توجه به آن معانی با برده داری و اکستر ستاد خواهد شد و در روز چهارشنبه مورد بحث به طور بالقوه تغییر نام آرم و طلسم به دلیل لینک کلیک کنید برای آمریکایی های بومی - که به پیروی از تصمیم واشنگتن برای رها کردن 'Redskins' نام.

داخل حمام, از جلو Obano به نظر می رسد این هفته در Maro Itoje آخرین قسمت از جدید مروارید مکالمات پادکست به بحث در مورد خود انگلستان, امید, تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه او در بر داشت که یک مرد سیاه پوست آفریقایی تبار در ورزش است که ساخته شده است عمدتا از سفید انگلیسی.

Itoje صحبت کرده است آشکارا قبل از تنوع درون اتحادیه راگبی و نیاز به ورزش بیشتر را شامل و پسر عموی خود را Obano اضافه شده نمایش خود را که او در بر داشت خود را بهترین راه برای مقابله با تفاوت های فرهنگی است که به نگه داشتن منافع خود را.

"راه من مرتب از آن همه راه را من انجام داده اند و در راه من آن را امروز نگه داشتن خودم به خودم. که احتمالا آن را واقعا" Obano گفت.

"اغلب چیزهایی که آنها پیدا کردن لذت بخش است که واقعا چیزی که من لذت بخش, یا چیزهایی که آنها پیدا کردن ok (هستند) نه چیزهایی که من پیدا کنید ok. چیزهایی که آنها پیدا کردن لذت بخش نیست همان گفتگوی بورسی نیست همان موسیقی... همه آنها عشق را به انجام شکایت در مورد موسیقی من ، فقط 24/7 فقط شکایت و شکایت بنابراین آنچه که من فقط تصمیم به انجام می شد خودم را به خودم, به, بازی راگبی و انجام چیزی که شما و فقط نگه داشتن یک رابطه خوب شما از نزدیک با برخی بیش از دیگران از طریق راههای مختلف اما واقعی نزدیکی دشوار است به انجام زمانی که خود را با فرهنگ هستند بنابراین جداگانه. حتی اگر برخی از شما را صحبت کنید گاهی اوقات آن را درک کنند اما درک متفاوت به زندگی چیزی است که واقعا به تقسیم.

"بنابراین من فقط خودم را به خودم و آنچه که شما در پیدا کردن است و یا آنچه که من پیدا کردن اگر شما در حال سرد در چیزی است که مردم به طور کلی سعی کنید و مانند شما به جای شما نیاز به جا به فضای خود را. به طوری که آنها احساس ناراحت کننده در فضای خود را و سپس سعی کنید و صحبت کردن با شما در مورد 'اوه شنیده آینده آلبوم جدید? آیا شما آنها را می دانیم ، یا " Ah Burna Boy خیلی خوب است!' آنها آنهایی که!

"این چیزی است که آنها در حال آوردن به گفتگو. من فقط خودم را به خودم, من به شما صحبت کردن در مورد Red Hot Chili Peppers مرد بزرگ. آیا شما می دانید منظورم چیست ؟ به طوری که اساسا چه اتفاقی می افتد و این چیزی است که من متوجه شده ام. بنابراین من فقط خودم را به خودم و اگر شما بازی های خوبی از مردم سعی خواهد کرد و ارضاء خود را با شما."

Itoje صحبت کرده است آشکارا در مورد راگبی عدم تنوع (گتی)

Itoje صحبت کرده است چگونه نژادپرستی می تواند نفوذ این ورزش داشتن قبلی به نام راگبی به "بیدار و هوشیار" قبل از گسترش در آنچه که او به معنای اوایل ماه گذشته با جزئیات نمونه هایی از نژاد پرستی که گذشت به عنوان "گفتگوی بورسی". این می افزاید: به این احساس رو به رشد است که برای کودکان غیر فارسی, پس زمینه راگبی بود که واقعا برای آنها.

"برای من و شما راگبی واقعا هرگز شده است (وجود دارد) هنگامی که ما در حال رشد بودند - به عنوان شما گفت: از زمانی که ما به دنیا آمد هنگامی که ما رفت و به مدرسه متوسطه" Itoje گفت.

"قبل از آن راگبی هرگز واقعا یک چیز برای ما است. که از نیجریه خانواده که در آن اگر آن را هر ورزش در همه این فوتبال اگر آن را نمی, فوتبال, سپس آن را در کتاب."

متولد سه روز از هم جدا Obano و Itoje اول روت هم در انگلستان اردوگاه در ماه ژانویه 2018 پیش از این شش کشور که در آن سال اما Obano بود و نه انتخاب شده توسط ادی جونز و او دچار یک مصدومیت جدی زانو در آموزش, در, تابستان, تور آفریقای جنوبی چهار ماه بعد.

اما با وجود بازگشت به بازی برای انگلستان در برابر وحشی در 2019, Obano به رسمیت می شناسد زخم به جا مانده است که آسیب - نه فیزیکی آنهایی که باقی مانده بودند با عمل جراحی نیاز به تعمیر کلیه های آسیب دیده رباط ها و همچنین خود را از تاندون همسترینگ - اما آنهایی که ذهنی که او را ترک کند و قادر به اعتماد مشاوره پزشکی به تصویب بر روی او توسط physios.

"از آنجا که من همسترینگ من اعتماد ندارند physios که بسیار است." او نشان داد. "بنابراین من اصلا اعتماد به آنچه آنها می گویند, اما من دوست خوب من به نام Keir Wenham-Flatt او با این نسخهها کار در فوتبال کالج در حال حاضر در امریکا, و اگر من تا به حال یک مسئله من همیشه او تماس بگیرید و من فکر می کنم که مهم بود.

"پس physios خواهد چیزی را نشان می دهد و من می خواهم مردم را به مطمئن شوید که آنچه من انجام می دهند درست است و سپس همه شما باید انجام دهید این است که ایجاد یک طرح خوب و فقط در آن چوب و سازگار با آن و این که اساسا آنچه که من انجام داد. من فقط اعتماد مردم است که من می دانستم و physios که من می دانستم که من مورد اعتماد نه فقط باشگاه physios و اساسا ایجاد یک برنامه با آنها و سپس به دنبال آن است.

"من به یاد داشته باشید من می خواهم به بسیاری از بحث با من physio چرا که آنها به من گفت که مسائل من حاضر به انجام, اما آن همه کار می کرد! من در نه ماه innit."

جدی زانو به پایان رسید Obano جام جهانی امیدوار است در سال گذشته (گتی)

آسیب غرق هر فرصتی او از رفتن به جام جهانی راگبی در سال گذشته با ماکو Vunipola الیس Genge و جو Marler و جلوتر از او در loosehead سرپا نگه داشتن سلسله مراتب تحت ادی جونز.

اما است که کاهش اشتها خود را برای بین المللی راگبی که او اعتبار به پدر و مادر خود و انتظارات بالایی از او در همه چیز او می کند.

"من فکر می کنم پدر و مادر من به من القا است که شما باید سعی کنید و بهترین در آنچه که شما انجام," او گفت:. "بنابراین شما به خانه می آیند و شما رو ب آنها مانند" چرا شما نمی توانید؟' شما به خانه یک یک آنها مانند " چرا شما نمی توانید یک*?' بنابراین من فکر می کنم که همیشه در فکر من روند تا برای بازی با انگلستان یکی از بالاترین افتخارات بنابراین " چرا شما را برای انگلستان ؟ و پسر عموی خود را برای انگلستان نزدیکترین دوستان خود در حال بازی برای انگلستان و مرد شما در حال بازی برای انگلستان است.'

"بنابراین وزن آن بر من بسیار کمی مانند من باید سعی کنید و رسیدن به این منظور در اصل به عنوان یک موفقیت است. آن را کاملا یک چیز مهم در زندگی من و در ذهن من است که این چیزی است که من باید برای رسیدن به. در غیر این صورت نه همه کار سخت به هدر رفته است چرا که شما نمی خواهد که در آن شما هستند اما من فقط احساس می کنم که من نمی خواهد که موفق شد در آنچه که من در تلاش برای انجام و رسیدن به سراسر زندگی من است."

'مروارید مکالمات' جدید پادکست از Maro Itoje. با رقابتی راگبی را در خود نگه دارد در طول coronavirus شیوع Maro به ثبت مکالمات در طول مستند با تعدادی از groundbreakers از سراسر جامعه از جمله: Kyle Sinckler, Eni Aluko, Cuppy موسیقی Leomie اندرسون Temi Mwale جمال ادواردز و Alastair Campbell. قسمت جدید منتشر می شوند هر سه شنبه در تمام پادکست سیستم عامل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن