بررسی آلبوم: Jessie Ware – چه لذت خود را?, نادین شاه – سینک آشپزخانه و Khruangbin – Mordechai

Jessie Ware – شما چه لذت ؟ ★★★★☆ به عنوان نشان می دهد, Jessie Ware به شما چه لذت ؟ نه خجالتی آلبوم – اگر چه آ

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

Jessie Ware – شما چه لذت ؟

★★★★☆

به عنوان نشان می دهد, Jessie Ware به شما چه لذت ؟ نه خجالتی آلبوم – اگر چه آن ممکن است به شما ارسال نازکن چشمک قبل از درخواست برای شماره شما. لندن متولد خواننده چهارم رکورد سوسو زننده paean به لذت بردن رها از فانک و به ارمغان می آورد با هم یک تیم از نوازندگان که به اشتراک گذاشتن عشق خود را از شیار.

حرص و آز و شهوت و می خواهید به طور سنتی صفات نامطلوب اما ظروف بدون مانع در خوشدل اکتشاف از کسانی که بسیار تم. او پرده خودش را در سراسر شادابی "در چشم خود را" – بیش از یک باس مصنوعی redolent از جورج مایکل "Fastlove" – و بر خلاف قاعده نشئه گریه و نیم gasps در زننده "شما عشق ورزیدن". تنها "Ooh La La" باس سنگین جیغ وداد بازی کردن. هنگامی که او کمان را در "به یاد داشته باشید که در آن شما هستند" او flits بین Kamasi واشنگتن chorals و مایکل "آزادی" خودداری.

کوچک وجود دارد judders شیکاگو خانه یخی سرد "شما عشق ورزیدن" است که بعد از لغزش به undulations از تماس از طریق مصنوعی buzzes و whirls. شما را به قرن 21 توسط محزون ملودی از "ذخیره یک بوسه" یادآوری رابین "عسل"; که تا آن قشنگ شیک, موتیف شما به ارمغان می آورد به discoland. شما چه لذت ؟ نشان می دهد که سحر و جادو اتفاق می افتد که یک هنرمند احساس می کند واقعا رایگان.

نادین شاه – سینک آشپزخانه

★★★★☆

(Fraser تیلور)

وقتی که می آید به مردان و استانداردهای دوگانه نادین شاه بی رحم است. "Call me pretty/ خود را به مانور/ یک سال کوچکتر/ تماس با من یک وحشی" او جرات در "Cougar Club", در مورد عوامفریبی از مردان که تعقیب زنان جوانتر است.

شاه آلبوم جدید سینک آشپزخانه در خدمت مشتاق اجتماعی مشاهدات شنیده می شود در سال 2017 به جیوه-نامزد مقصد تعطیلات که تحویل brooding پست-پانک در مورد پناهندگان بحران است. خواننده و ترانه سرا در حال حاضر می توان گفت که تبدیل توجه خود را از شخصی به سیاسی اما واقعا او را یافت که ترکیبی از این دو کار می کند فقط خوب است.

با این آلبوم را پوشش می کشد یک دهه هفتاد-شام سبک تنظیم شاه می پرسد ما تا چه حد واقعا در مورد حقوق زنان. در سال 2020 این 34 ساله هنوز مجبور به تعجب در مورد اینکه آیا او باید ازدواج کرده و کودکان: "اصلاح پاهای من/توقف من تخم مرغ/آیا شما می خواهید من وقتی که من پیر هستم ؟" او آواز می خواند در "فن" است که دوست دارد ازدواج به یک فرقه است. او خواستار یک gaslighter بیش از این خرد ریف و ضخیم برنج از "Buckfast".

شاه هرگز ترس به آنچه او فکر می کند اما سینک آشپزخانه را مدیریت صمیمی ترین جزئیات زندگی روزمره به نظر می رسد گسترده و عمیق. آن را قوی کوکتل چاشنی زده با یک پیچ و تاب و لیمو از او امضا شوخ طبعی به اطراف.

Khruangbin – Mordechai

★★★☆☆

وجود دارد یک توجیه عدم سرد در اطراف Spotify در خلق و خوی لیست پخش. آنها مفید است برای هر کسی که می خواهد موسیقی برای شستن بیش از آنها را هر زمان که آنها احساس "آبی", "لرز" و یا "عقب گذاشته". برای Khruangbin هر چند گرفتن playlisted کمک به آنها در رسیدن به مخاطبان گسترده تر و فروش سالن های مانند لندن 5,000-ظرفیت Brixton Academy سال گذشته است.

برای سه نفر از هوستون, تگزاس, Khruangbin صدا قابل ملاحظه ای پرت و دور افتاده با نفوذ به عنوان گسترده ای به عنوان تایلندی فانک و جامائیکا دوبله. در آلبوم جدید Mordechai, کسانی که برای تلفن های موبایل به ارمغان آورد با هم بیشتر روان از آنها تا به حال شده است قبل از. آن را الهام گرفته شده بود, در بخش, توسط لورا لی Ochoa "تولد دوباره" در طول یک تور در تگزاس اما reinvigorated آنها نیست.

موسیقی خوب است اگر بی هدف. انگار گیج و منگ, lolloping فانک و شبح مانند دروس در "کلاس اول" و باس عمیق شیار "ما فراموش نخواهد شد" که تداوم در زیر برخی از استادانه کار بر روی گیتار الکتریک. در عین حال حتی برای یک instrumental, آلبوم محض inoffensiveness موسیقی برگ شما احساس شناور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب