لیگ قهرمانان نژاد: جایگشت به تصمیم می گیرید اگر چلسی, منچستر یونایتد و یا لستر بالا چهار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مبارزه برای بالا و چهار پایان را در لیگ برتر به روز آخر, با سه تیم هنوز هم امیدوار به پیوستن به لیورپول و منچستر سیتی در فصل آینده لیگ قهرمانان.

منچستر یونایتد در حال حاضر اشغال سوم و چلسی چهارم اما لستر سیتی هنوز هم از بندرگاه به امید بدست آوردن یک محل و می دانم که آنها باید سرنوشت خود را در دست خود به یک اندازه است.

هر سه تیم در یک نقطه از یکدیگر لستر بودن یک شناور از دو نفر دیگر.

مسائل ساخته شده همه جذاب تر است توسط این واقعیت روباه میزبان شیاطین سرخ روز یکشنبه با چلسی در خانه ششم-محل ولورهمپتون واندررز.

در اینجا تمام جایگشت است که می تواند هر یک از سه طرف مهر و موم باقی مانده بالا-چهار نقطه.

کوه به عنوان جشن De Gea می آید به نظر با زوزه کش (2020 استخر)

شانس در چلسی را به نفع

آنها هنوز وجود دارد اما فرانک لمپارد را در کنار چند نتایج در روز یکشنبه است که می تواند آنها را دریافت بالا-چهار پایان.

اولین و مهمترین اگر آنها را از دست ندهید آنها در هستند.

یک نقطه آنها را هل می دهد به 64 و پس از لستر و ایران نمی تواند هر دو کسب دو امتیاز در این بازی همان آنها می توان تضمین شده به پایان جلوتر از یکی و در نتیجه یک قرعه کشی یا برنده شدن به معنی یک لیگ قهرمانان خواهد بود ایشان.

اما چلسی نیز می تواند هنوز هم واجد شرایط با یک شکست یا اگر لستر همچنین از دست دادن—یا اگر ایالات از دست دادن بیش از 15-هدف نوسان است. ما احتمالا می تواند چشم پوشی از این گزینه حتی اگر David de Gea ویژه روز بد.

بنابراین اگر ایران برنده و چلسی از دست دادن لمپارد تیم هنوز هم آن را. اگر چلسی را از دست بدهند و لستر قرعه کشی و یا پیروزی چلسی هستند و پنجم در هدف تفاوت و یا نقاط ،

KP ورزشگاه shoot-out

داده آنها تا به حال منجر به عقب در ماه ژوئن لستر ممکن است احساس کردن در مورد وضعیت - اما در ماه اوت به آنها شانس خود را برای برنده شدن در آخرین روز و دریافت بالا-چهار نقطه و آنها می خواهم که کاملا گرفته می شود ،

بنابراین در اینجا جایگشت منطقی و مستقیم رو به جلو: اگر ایران برندهآنها و چلسی خواهد بود بالای چهار لستر پنجم.

اگر لستر نفع خودآنها خواهد بود و در چهار صفحه و بنابراین بیش از حد خواهد بود چلسی اگر آنها را به یک نقطه و یا بهتر است; اگر آنها از دست دادن به گرگ ایالات هنوز هم آن را.

اما اگر لستر و ایالات قرعه کشیاوله گونار Solskjaer تیم قطعا خواهد بود و روباه' امید lie with Wolves ضرب و شتم چلسی.

این scoreline در کینگ پاور استادیوم تا حد زیادی مهم نیست از نظر تفاضل گل—تنها نتایج و امتیاز به دست آورده در سراسر هر یک از این دو بازی را تحت تاثیر مسابقه با چلسی را هدف تفاوت در حال حاضر به طور قابل توجهی پایین تر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب