کریستن بل متهم ستایش ‘colourblindness’ در کتاب کودکان

بازیگر, کریستن بل, متهم شده است از نوشتن یک کتاب کودک ستایش “colourblindness” به جای تصدیق متفاوت تجارب زندگی مردم از نژادهای مختلف.

خوب جای ستاره کتاب جهان نیاز به بنفش بیشتر مردمدر مورد یک “بنفش فرد” که “به نظر می رسد شباهت تفاوت”.

صحبت کردن با آسوشیتد پرسبل گفت: “در بحث کنم و بحث در مورد تفاوت. این لایه بندی تفاوت بر تفاوت بر تفاوت “من فکر می کنم این’, ‘شما باید فکر می کنم این” آن را فقط به طور مداوم اشاره به تفرقه روایات.

“بچه های ما در حال جذب همه است و شاید ما نیاز به یک بیت از یک نقشه راه را به آنها نشان می دهد که این در واقع بزرگ برای شروع با شباهت اول است.”

او ادامه داد: “امیدوارم که اجازه خواهد داد که کودکان و نوجوانان باید یک کمی بیشتر از یک هویت اجتماعی و قادر به دیدن شباهت ها و طریق است که باید ذهن خود را باز توسط برخی از افرادی که آنها فکر می کردند متفاوت بود.”

اما نظرات او انداختى در رسانه های اجتماعی به عنوان بسیاری از مردم را متهم به بازیگر ترویج “colourblindness” به جای تصدیق کرد که مردم از نژادهای مختلف را بسیار متفاوت از تجربیات زندگی.

“”من نمی بینم رنگ’ کتاب” یک کاربر توییتر به شوخی در حالی که دیگری افزود: “‘من نمی بینم رنگ’ مردم نیاز به, بود, ساکت, گوش دادن به افراد واقعی را تجربه خواندن برخی از آموزشی قطعات به جای نوشتن در مورد بی معنی است.”

“Colourblindness نیست مسیر رو به جلو” سوم شخص پاسخ داد. “من می دانم که او احتمالا به این معنی هست اما او نیاز به دریافت بهتر مردم در تیم او چه کسی می تواند او را به یک دوز از واقعیت است.”

برخی از مردم با اشاره به شباهت های بین شخصیت بنفش و عبارت “من اهمیتی نمی دهند اگر شما سیاه و سفید و بنفش” است که اغلب استفاده می شود را تعطیل گفتگو در مورد نژاد پرستی با یک منتقد نوشتن: “جهان نیاز ندارد بیشتر داستانی شخصیت های بنفش. ما در حال حاضر بارنی و Tinky Winky.”

“شما بچه ها همه چیز را اما آموزش بچه های خود را در مورد نژاد پرستی در برابر واقعی سیاه و قهوه ای مردم چرا که واقعیت باعث می شود شما ناراحت کننده'” آنها ادامه داد: در حالی که دیگر تکرار: “فقط…واقعی استفاده نژادها به جای???”

“کریستن بل نوشته شده ‘همه زندگی موضوع: کتاب کودکان,'” دیگر منتقد توییتی. مستقل رسیده به بل نمایندگان برای اظهار نظر ،

در روز پنج شنبه (11 خرداد) و بل بود و همچنین تمسخر برای شرکت در یک “انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته” ضد نژاد پرستی PSA در کنار استنلی توچی, Sarah Paulson and Aaron Paul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر