وستهام با هدف به پیروزی در هر بازی در فصل آینده می گوید: دیوید مویس

دیوید مویس می گوید که او شروع خواهد شد در فصل آینده با همان بزرگ جاه طلبی های او همیشه می کند اما بعید است که

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

دیوید مویس می گوید که او شروع خواهد شد در فصل آینده با همان بزرگ جاه طلبی های او همیشه می کند اما بعید است که آنها ممکن است به نظر می رسد.

مویس هدایت وست هام به لیگ برتر بقا برای دومین بار در سه سال و همچنین اجتناب آخرین روز سقوط decider با استون ویلا. اما Scot اصرار دارد اهداف خود دور loftier از تنها ماندن از پایین سه بعدی مدت است.

"من می بینم بسیاری از چیزهایی که در پوشش کلمه پیشرفت لزوما جدول لیگ این بازیکنان ما در اطراف این باشگاه گفت:" چکش ،

"اما پیشرفت به عنوان دیده می شود توسط این حامیان است که در آن شما در جدول لیگ. قبول دارم این سوال. من همیشه می خواهید را به پایان برساند در بالای صفحه. من همیشه می خواهم برای اولین بار.

"من فکر نمی کنم من با هدف به هر چیزی به غیر از برنده شدن در لیگ. من نه شروع فصل را به پایان برساند فقط در خارج از پایین ، ما در شروع فصل به پیروزی در لیگ به پیروزی در هر بازی است.

"اما همانطور که قبلا گفته ام اگر شما در حال پیشرفت وجود دارد یک فرصت خوب از آن خواهد شد گام های کوچک. بنابراین ما باید سعی کنید و انجام این کار است. اما در آغاز فصل آن به پیروزی در هر بازی و مقدماتی تا در بالا پایان لیگ و برنده شدن در لیگ. که می توان به آن مجموعه است.

"اما پس از آن شما می گویند: "بیا دیوید شروع به واقعی بودن'. اما این سوال شما را داده ام من, بنابراین شما بروید وجود دارد."

مویس را در تناسب اندام از جناح Jarrod بون جلوتر از ویلا سفر به لندن و ورزشگاه.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن