همیلتون در دیزنی+: راهنمای Lin-مانوئل میراندا آمار موسیقی

یک فیلم برداری نسخه از ضربه برادوی موسیقی همیلتون در حال حاضر در دسترس برای جریان در دیزنی+. نشان می دهد که ان

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

یک فیلم برداری نسخه از ضربه برادوی موسیقی همیلتون در حال حاضر در دسترس برای جریان در دیزنی+.

نشان می دهد که انتقال به لندن در سال 2017, داستان الکساندر همیلتون یکی از چهره های کلیدی در طول زمان های انقلابی که مغز متفکر آمریکا سیستم بانکی.

ترکیب سبک های موسیقی پاپ برادوی و آهنگ هیپ هاپ همیلتون ثابت یک ضربه بزرگ با مخاطبان زمانی که این عرضه در سال 2015. آن را بعدها انجام شده در کاخ سفید در دولت اوباما.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد همیلتون...

چه همیلتون در مورد ؟

همیلتون به شرح زیر الکساندر همیلتون بلند پروازانه 18th-century دولتمرد و مهاجر که در خدمت به عنوان یک کلید مشاور اول رئیس جمهور جورج واشنگتن است.

داستان نمودار افزایش خود را از گمنامی به قدرت رقابت خود را با معاون رئیس جمهور سابق Aaron Burr و احتمالی خود را سقوط. موسیقی بر اساس یک بیوگرافی از همیلتون نوشته شده توسط برنده جایزه پولیتزر نویسنده رون News.

در اصل تولید نقش همیلتون شده توسط موسیقی را خالق Lin-مانوئل میراندا.

چه مقابله با دیزنی+ فیلم برداری نسخه ؟

در اوایل سال جاری اعلام شد که دیزنی تا به حال به دست آورد حقوق به فیلم برداری نسخه همیلتون در یک معامله این گزارش ارزش دلار 75m (£58 متر). برنامه ریزی اکران در سال 2021 رها شده بود با این فیلم پس از رسیدن به طور مستقیم بر روی دیزنی به تازگی راه اندازی خدمات جریان در 3 جولای سال 2020 است.

این فیلم تشکیل شده از فیلم برداری در سال 2016 در نیویورک ریچارد راجرز تئاتر در طول سه اجرای برنامه. به این ترتیب فیلم ویژگی های اصلی برادوی بازیگران.

وجود دارد تنها چند تغییر به تولید از مرحله اصلی نشان می دهد – یعنی حذف فحش به تولید مناسب برای کودکان است.

که ستاره ها در همیلتون?

در کنار میراندا به همیلتون فیلم همچنین ویژگی های Leslie Odom Jr (سر و صدا) به عنوان Aaron Burr و daveed را از دست Diggs (Snowpiercer) به عنوان دو نقش از مارکی دو لافایت و توماس جفرسون.

Phillipa سو نقش الیزا همیلتون همسر اسکندر و منجمد's Jonathan Groff نقش شاه جورج سوم. نقش جورج واشنگتن است که توسط کریستوفر جکسون.

چگونه می توانم آن را ؟

به تماشای فیلم برداری نسخه همیلتونشما نیاز به اشتراک به دیزنی+. این جریان به تازگی اعلام کرد که پایان آن هفته تست رایگان طرح.

معمولا مردم نیز خواهد بود قادر به رفتن و دیدن همیلتون در گوشت در لندن ویکتوریا قصر تئاتر اما productions در حال حاضر متوقف شده است در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

شما می توانید از تئاتر بازدید وب سایت برای به روز رسانی بلیط در اینجا.

است که در طول تاریخ دقیق ؟

همیلتون شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای آن ارزش آموزشی و برای ما تاریخچه در دسترس و سرگرم کننده است. تصمیم به بازیگران غیر سفید بازیگران در نقش پدران موسس – در حالی که از لحاظ فنی غیرتاریخی – نیز منبع بسیار ستایش.

برخی از مورخان را متهم میراندا از عیب پوشی واقعی الکساندر همیلتون گناهان.

بسیاری از این انتقادات بیان شد توسط ما نمایشنامه نویس اسماعیل نی در بازی فراموش نشدنی از Lin-مانوئل میرانداکه با تمرکز بر یک تصور برخورد بین همیلتون خالق و چندین چهره های تاریخی حذف شده از موسیقی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن