Baby Bugatti II Production
محدود به فقط 500 واحد در سراسر جهان بوگاتی کودک دوم می پردازد ادای احترام به 1920s اصلی و 75 درصد در مقیاس از نوع 35 ساخت آن را ایده آل برای بزرگسالان جوان است. از آن خواهد شد ارائه شده در چهار مدل مختلف: این پایگاه با 1.4-kWh, باتری, تازه کار است که می تواند ضربه 12 مایل در هر ساعت یک متخصص می تواند ضربه بالا با سرعت 30 مایل در ساعت (45 kph) و در نهایت ویتس که ورزش کامل فیبر کربن بدن و همچنین به عنوان یک بزرگتر 2.8-کیلووات ساعت باتری را قادر می سازد آن را به ضربه 42 مایل در ساعت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این فقط یک ماشین اسباب بازی بلکه یک ساخته شده توسط دست با درایو چرخ عقب طرح و لغزش محدود دیفرانسیل. هیدرولیک ترمز و سیستم ترمز احیا کننده اطمینان حاصل شود شما را متوقف کند به درستی. در یک شارژ کامل مدل پایه می توانید تا 15 مایل اگر "هدایت می شود با دقت" در حالی که باتری بزرگتر می شود تا 30 مایل. چقدر این مجموعه شما به عقب ؟ مدل پایه هزینه $34,800 در نرخ فعلی) در حالی که ویتس دارای شروع قیمت از $50,500.

Segway Ninebot S Smart Self-Balancing Electric Transporter
Segway Ninebot S هوشمند خود متعادل برقی حمل و نقل
  • ایمنی اولویت : UL 2272 گواهینامه تضمین Ninebot S مطابق با استانداردهای بالا برای آتش سوزی و ایمنی در برق. باتری هوشمند سیستم مدیریت فراهم می کند قابل اعتماد عملکرد باتری است. IP54 ضد آب حفاظت را تضمین می کند در عملیات های مختلف آب و هوایی.
  • محکم و قدرتمند : Ninebot S جمع و جور با وزن فقط 28 پوند با حداکثر بار از 220 پوند است. با تشکر از دو 400W موتور آن به راحتی می توانید رسیدن به حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت. یک شارژ کامل باتری می تواند اجرا تا 13. 7 مایل کوهنوردی حداکثر شیب 15°
  • جاده تطبیقی طراحی : 10. 5" لاستیک پنوماتیک ارائه راحت و نرم و صاف سوار در جاده پر از دست انداز. زانو نوار کنترل اجازه می دهد تا برای فرمان دقیق و بلند کردن آسان. قابل اجرا در سن 16 – 50 سال است. قابل اجرا در ارتفاع - 3. 11 – 6. 6 اینچ.
  • هوشمند نرم افزار مدیریت دانلود Segway برنامه ضد سرقت تابع محدودیت سرعت و تنظیم خودرو خود تشخیص ارتقا سیستم عامل دستگاه ها, محیط, نور, وسیله نقلیه, کنترل از راه دور و بیشتر.
  • تضمین کیفیت: این Ninebot S محکم و با دوام است. یک ماه یا 180 روز برای بخش های مختلف لطفا به اطلاعات محصول اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید در [email protected] اگر شما هر گونه مشکلات.

Baby Bugatti II Production
Baby Bugatti II Production
Baby Bugatti II Production
Baby Bugatti II Production
Baby Bugatti II Production

Ettore Bugatti خود بود در حال حاضر علاقه مند در غذا به کودکان از بوگاتی علاقه مندان به طراحی و نوع 52 مینیاتوری اتومبیل به عنوان یک اصل بوگاتی. ما در ادامه این سنت با نسخه جدید از بوگاتی کودک II و من خوشحال هستم که ما پیدا کرده اند که کمی ماشین شرکت یک شریک است که سهام همان ارزش به عنوان ما. با بوگاتی کودک II, ما دعوت از یک جوان نسل از علاقه مندان به سقوط در عشق با جهان فوق العاده از بوگاتی" گفت: Stephan Winkelmann بوگاتی مدیر عامل شرکت.