Pink Lake Haillier Australia
بله دریاچه Hillier واقعی شور دریاچه در لبه وسط جزیره جنوبی در سواحل غربی استرالیا است. آنچه در آن مجموعه جدا از دیگران است و آن صورتی رنگ است که نمی آیند از مصنوعی رنگ آمیزی بلکه با توجه به حضور این ارگانیسم Dunaliella salina. متاسفانه این محل شما می خواهید به شنا به عنوان درجه بهترین حالت از حمل و نقل برای مشاهده این دریاچه است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اضافی در شکل گیری.در یک نقطه در تاریخ خود این دریاچه استفاده می شود به جمع آوری نمک و احاطه شده توسط یک لبه شن و ماسه و متراکم جنگلی از paperbark و همچنین درختان اکالیپتوس با یک نوار باریک از شن و ماسه پوشش داده شده با پوشش گیاهی جدا کردن آن لبه شمالی از ساحل شمالی جزیره وسط.

Creativity For Kids Grow 'N Glow Terrarium Science Kits for Kids - Create Your Own Mini Ecosystem, Educational Toys
خلاقیت برای رشد کودکان و نوجوانان 'N درخشش گلخانه کیت علم برای کودکان - خود را ایجاد کنید مینی اکوسیستم اسباب بازی های آموزشی
  • رشد خود را زیستگاه: تجربه شگفتی طبیعت با رشد N' درخشش گلخانه! این کیت اجازه می دهد تا شما را به هنر و صنعت گیاه آب و رشد خود را گلخانه میز باغ.
  • کیت کامل: می آید با همه چیز شما نیاز به دو گیاه کامل چرخه زندگی! کیت شامل: پلاستیک ماسون-سبک شیشه های تزئینی درب گلکاری ترکیب آلی چیا گندم و دانه های چمن باغ مجسمه تزئینی شن و ماسه رودخانه سنگ و گیاه آقا خود را به نگه داشتن گلخانه سیراب.
  • خود را تزئین گلخانه: سازمان دیده بان خود را گلخانه تب و تاب بودن! اضافه کردن ابعاد به گلخانه با شفاف glow-in-the-dark برچسب است که نور خود را گلخانه در شب!
  • آموزشی کیت کامل بخار فعالیت است که مخلوط علم و هنر است. خود را ایجاد اکو سیستم و اطلاعات در مورد گیاه شناسی و چرخه زندگی گیاهان. زیستگاه خود را آغاز خواهد شد به رشد در عنوان کمی تا 3-4 روز
  • بچه تست شده و سالم: از سال 1976 خلاقیت برای کودکان و نوجوانان است با افتخار امن ایجاد محصولات نوآورانه است که ملاقات و یا بیش از ایالات متحده استانداردهای ایمنی به عنوان تعیین شده توسط آزمایشگاه مستقل تست. توصیه شده برای سنین 6 تا 96

وقتی از بالای دریاچه به نظر می رسد جامد صورتی اما از خط ساحلی آب به نظر می رسد بیشتر از رنگ صورتی. خط ساحلی نیز تحت پوشش در پوسته نمک سپرده است که در آن مهاجران اولیه استفاده می شود به جمع آوری.