خوزه مورینیو مقایسه می کند بخشی از فصل در تاتنهام به اوایل زمینه در پورتو پیش از موفقیت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خوزه مورینیو راضی است با اوایل کار او و خود را پشت درهای بسته تیم تا کنون انجام داده اند در تاتنهام توصیف آن به عنوان مقدمات مورد نیاز برای این تیم به موفقیت بیشتری در فصل آینده.

اسپرز شد بیحال شدن در نیمه پایین پس از یک فقیر شروع فصل زمانی که مورینیو در زمان و در حالی که نتایج شده اند متناقض پس از آن او تا به حال به رقابت با آسیب به بازیکنان کلیدی و مانند همه مدیران – یک قطع شود.

اما این تیم نیاز به بهبود تدریجی برای دراز مدت چشم انداز مثبت در اقبال او گفت: آسمان ورزشی و با اشاره به شباهت های بین این کار و وقت خود را در پرتغال قبل از او در زمان پورتو به داخلی و اروپایی موفقیت است.

"ما خودم و کارکنان تجزیه و تحلیل داخلی و ما می دانیم که ما در حال انجام یک کار بسیار مثبت کار," او گفت:.

"من می توانید آن را کمی با تجربه من در پورتو.

"زمانی که من به پورتو در ماه ژانویه (2002) که نیمی از فصل واقعا سخت بود اما خیلی مهم است برای آماده سازی یک بعدی.

"این چیزی است که من در حال حاضر مشغول جمع آوری دانش و تجربه در این باشگاه برای آماده شدن برای آنچه که در آینده."

به عنوان "what's next" برای اسپرز به نظر می رسد به طور فزاینده ای مثل هفته بیستم لیگ برتر فوتبال.

این باشگاه در سال 2019 نهایی لیگ قهرمانان اما آخرین آنها جایزه باقی مانده سال 2008 لیگ قهرمانان اروپا.

بالا-چهار پایان در لیگ برتر هرگز به احتمال زیاد برای مورینیو این فصل با توجه به زمین تاتنهام تا به حال به را تشکیل می دهند هنگامی که او در زمان بیش از, اما آنها نگاه خوبی قرار داده شده برای تضمین لیگ اروپا نقطه حداقل -- پس از آن خواهد شد در مورد تلاش برای بهبود تیم ملی از نظر نسبی به آنچه سایر رقبا انجام دهد.

هری کین (مرکز) جشن به ثمر رساند با تاتنهام تیمی (گتی ایماژ)

"در شرایط عادی آن را آسان برای دیدن تاتنهام خواهد بود در بالای چهار" مورینیو ادامه داد.

"بیایید ببینید که چه دیگران انجام دهد. این نه فقط در مورد ما تحلیل خودمان آن را نیز در مورد واقعی بودن و تجزیه و تحلیل مخالفان ما.

"من خوشحال هستم با globality از تیم ملی, من, و من امیدوارم که ما می توانیم برخی از لمس کمی به بهبود و ما را بهتر و بیشتر رقابتی بیشتر اقتباس به طرز فکر من با تعادل من همیشه سعی کنید برای پیدا کردن در یک تیم.

"اگر ما مدیریت است که پس از آن ما را ببینید."

با چلسی در حال حاضر هزینه های بزرگ, Manchester United بهبود و در حال حاضر با چالش های از لستر و گرگ رقابت شدید خواهد بود برای بالا چهار نقطه دوباره فصل آینده, اما مورینیو و کارکنان خود را با اعتماد به نفس باقی می ماند که رویکرد خود را خواهد پرداخت سود سهام و مهمیز می تواند بازگشت به بودن در میان نخبگان داخلی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن