دومینیک کوک مدیر Bob Marley موسیقی Get Up, Stand Up, مراحل پایین را به سیاه و سفید کارگردان کلینت دایر

یک کارگردان تئاتر به شدت از نقش خود در باب مارلی موسیقی را به کار برای یک مدیر. دومینیک کوک که بهترین و شناخته

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

یک کارگردان تئاتر به شدت از نقش خود در باب مارلی موسیقی را به کار برای یک مدیر.

دومینیک کوک که بهترین و شناخته شده برای کار خود را در حماقت و اولیویه برنده جایزه Ma Rainey را پایین سیاهشده بود در آورده مستقیم Get Up, Stand Up! باب مارلی داستان پیش از آن برنامه ریزی شده باز در پایان غرب لندن در بهار 2021.

اما در روز چهارشنبه (22 جولای) کوک اعلام کرد که او ایستاده بود گذشته از این پروژه به طوری که کلینت دایر است که نوشته شده و کارگردانی نمایشنامه از جمله مرگ از انگلستان و Sylvia پلاتمی تواند به بیش از به جای.

"در هفته های اخیر گفتگو در مورد مسابقه را در تئاتر به عنوان آن را در سراسر جامعه" کوک گفت. "با در نظر گرفتن و بعد از انعکاس, من تصمیم به کنار از نقش من به راه را برای کلینت دایر به رهبری پروژه.

"کلینت درخشان تئاتر-ساز و الهام بخش رهبر. من نمی توانم صبر کنید برای دیدن آنچه که او به ارمغان می آورد به این داستان قدرتمند... نیازهای جهان Bob Marley دگرگون پیام در حال حاضر بیش از همیشه است."

ضمن تشکر از کوک برای او "احترام و عزت و قلب" دایر گفت: "من فوق العاده مفتخر به ارائه این فرصت را به در نقش مدیر. به عنوان یک-جامائیکا من یک Marleyite پس من می توانم بشنوم بنابراین درک این افتخار بزرگ این واقع است."

Get Up, Stand Up! اجرا خواهد شد در تئاتر شعر و ستاره دختر از شمال کشور بازیگر Arinzé Kene به عنوان Marley خود را.

نشان می دهد ویژگی های بسیاری از رگی نوازنده بزرگترین بازدیدها از جمله "No Woman No Cry", "خروج" و "Three Little Birds".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن