همین لیمو موافق با Dave Chappelle انتقاد از جورج فلوید دیدگاه در جدید Netflix ویژه

همین لیمو پاسخ به یک صحنه در Dave Chappelle جدید Netflix ویژه 8:46در آن کمدین محکوم نظرات خود را در جورج فلوید

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

همین لیمو پاسخ به یک صحنه در Dave Chappelle جدید Netflix ویژه 8:46در آن کمدین محکوم نظرات خود را در جورج فلوید.

در Chappelle کمدی خاص است که به نام بعد از مدت زمان یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن او را محکوم لیمو برای هشدار سیاه مشاهیر که تا به حال صحبت کردن در Floyd مرگ است.

در 8:46, Chappelle می گوید: "من جیغ در تلویزیون 'من به جرات به شما می گویند من n**** من به جرات به شما!' کسی تا حالا به من گوش انجام کمدی? من نه تا به حال گفت: هر چیزی در مورد این چیزهایی که قبل از ؟ بنابراین در حال حاضر همه از ناگهانی این n**** انتظار من به گام در مقابل خیابان ها و بحث بیش از این کار این مردم انجام می دهند به عنوان مشهور است؟"

او ادامه می دهد: "جواب بدید: آیا شما می خواهید برای دیدن یک ستاره در حال حاضر ؟ آیا ما به f*** * * * چه Ja Rule فکر می کند? آیا این موضوع در مورد افراد مشهور? این خیابان صحبت کردن برای آنها لازم نیست من در حال حاضر.

"من حفظ من دهان بسته. و من هنوز هم نگه داشتن دهان من بسته. اما فکر نمی کنم من سکوت است همدست... چرا هر کسی که مراقبت از آنچه مورد علاقه خود را کمدین فکر می کند پس از آنها را دیدم یک افسر پلیس زانو زدن مرد گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه؟"

ظاهر می شود در سی ان ان امروز (12 ژوئن) لیمو, گفت مفتخر شد به اشاره شده در ویژه توسط Chappelle که او به نام کمدین مورد علاقه خود را. او همچنین اصرار داشت که او در واقع توافق با آنچه Chappelle در مورد او گفت:.

"من فکر می کنم ایجاد شده است کمی پشت," او توضیح داد. "و من فکر می کنم از خودم به عنوان بخشی از استقرار چون من بیش از 40 سال. من فکر می کنم که افرادی که در خیابان ها واقعا نمی مراقبت از آنچه به ما می گویند. آنها فکر می کنند که بخشی از جهان است که ما ایجاد شده و آنچه ما را – شاید ما حرکت نمی کند به اندازه کافی سریع یا نمی توانیم به اندازه کافی قوی ؟

"آنها در خارج وجود دارد مبارزه و گفت:" گوش کن ما خسته از آنچه که ما سعی در انجام آن به سادگی ما سعی کردم به آن را انجام دهد مسالمت آمیز ما سعی کرده ایم به انجام تمام این چیزها و شما آن را رد کرد.' بنابراین من فکر می کنم آنها نه تنها با صحبت کردن به مردم در این کشور بلکه برای همه ما در ایجاد. من با او موافق است که در راه است."

او, با این حال توجه داشته باشید که طنز از Chappelle محکوم لیمو برای ترغیب افراد به صحبت کردن در مورد فلوید مرگ در یک کمدی خاص است که حول محور مرگ او.

"خود ویژه است که به نام 8:46او صحبت کردن در مورد این موضوع و من فکر می کنم این فوق العاده است که او با استفاده از پلت فرم خود را به بحث در این مورد در راه است که او می تواند" لیمو گفت.

"من نه فراتر از سرزنش یا انتقاد من در واقع از آن استقبال و دیو می آیند در من نشان می دهد و بحث در مورد آن در هر زمان و... همه ما باید به چالش کشیده... من در واقع فکر می کنم آن لحظه ای که در آن ما دو مرد از رنگ که دارای دو سیستم عامل – ما موافقت یا مخالفت با هر یک از دیگر و در بحث و مردم در واقع با توجه به ما. که سالم است."

8:46 کاهش یافته است به طور غیر منتظره در Netflix بکشد امروز با مخاطبان و دوبله آن را "دردناک" و "زیبا".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب