آرسنال مربی باکاری سانیا می گوید که او '100 درصد حمایت از صاحب استن Kroenke و طرفداران باید باور او

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال رئیس Mikel Arteta دیدم سمت خود را از دست 1-0 به استون ویلا در لیگ برتر سه شنبه شب و پس از آن تا به حال به اصرار هواداران برای ایستادن در اتحاد با باشگاه مالکیت.

یک هواپیما پرواز بیش از ویلا پارک در طول نیمه اول تحمل یک بنر با پیام "بازگشت Arteta, Kroenke کردن".

چراکه آشکار نارضایتی که رئیس جدید نمی توان با توجه به بودجه قابل توجهی در تابستان بازار نقل و انتقالات خود را آغاز بازسازی به عنوان آرسنال و باشگاه های دیگر مقابله با پیامدهای گسترده از coronavirus بیماری همه گیر.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد این بنر در تمام وقت, Arteta بود که قاطعانه از او حمایت کامل از این باشگاه در سلسله مراتب گفتن حامیان به اعتماد به کلمات خود را بر صاحب استن Kroenke.

"هیچ هیچ با Kroenke و هیئت مدیره و مدیر ورزشی من احساس می کنم کامل پشتیبان گیری با آنها را," او گفت: آسمان ورزشی.

"چه ما نمی دانیم این است که بسیاری از [تاثیر مالی] همه چیز است و ما باید صبر کنید کمی از زمان. اما حمایت و پشتیبانی 100 درصد است.

"طرفداران باید به این باور آنچه من گفت: چرا که در غیر این صورت من نمی خواهد می گویند که."

در بازی خود را Arteta اذعان کرد تیم خود را زیر پر اخیر پس از برنده بیش از لیورپول و منچستر سیتی و اشاره به تخلیه بازیکنان خود را ناشی از آن با مشخصات بالا بازی ها.

"من فکر می کنم آنها کاملا همه چیز را. شما می توانید ببینید که چگونه مهاجم بودند اما شما می توانید ببینید ما فاقد یک کمی طراوت. ما تلاش برای کیفیت و خلاقیت و آن چیزی است که ما برای بهبود.

"این می تواند خستگی عاطفی و جسمی از آن شده است در یک هفته. اما من می توانید ببینید این یک تیم است که سعی و ما می دانیم که ما نیاز به بهبود. ما نیاز به زمان کمی بیشتر. ما باید برای ایجاد شکاف کوچکتر واقعا به سرعت."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب