سیاستمدار فصل 2 نقد و بررسی: Ryan Murphy سیاسی کمدی سر به لیگ های بزرگ

بین زندگی ماده تظاهرات coronavirus و ثابت حس عذاب قریب الوقوع آن را آسان برای فراموش کرد که در سال 2020 است که

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

بین زندگی ماده تظاهرات coronavirus و ثابت حس عذاب قریب الوقوع آن را آسان برای فراموش کرد که در سال 2020 است که انتخابات ریاست جمهوری سال است. اما بیش از رایان مورفی, کمدی, سیاستمدار, که برمی گردد به Netflix بکشد در روز جمعه حتی بزرگتر سیاسی جنگ در حال وقوع است: چه کسی برنده خواهد شد آلبانی خارجه سنا در انتخابات ؟

پس از فصل اول که دیدم خراب سانتا باربارا, نوجوانان, Payton هوبارت (بن پلات) انتخاب رئیس جمهور بدن دانش آموز نشان می دهد میدارد تا سه سال بعد او به عنوان تلاش برای تبدیل شدن به سناتور ایالت. در حال حرکت به بزرگ(ger) لیگ سیاستمدار's فصل دوم معاملات با انتقادات این رو در اولین تفرج – یعنی که آن را هرگز توجیه برچسب قیمت آن است و بازیگران بودند به وضوح نزدیک به 30 18 – و گسترش نشان می دهد جهان بهتر است.

Payton دیگر یک نفرت انگیز ماهی در یک حوض کوچک اما 22 سال تازه بدوران رسیده گرفتن در تاسیس لیبرال نامزد Dede Standish (Judith Light) در صندلی او برگزار شد و برای بیش از 30 سال است. Payton است که به طور مداوم دست کم گرفته شده توسط Dede و او دست راست زن هداسا طلا (Bette Midler) اما چیز را می بیند نوسان راه خود را به مانند بیش از حد ممتاز AOC او الهام بخش جوان مردم را به ثبت نام برای رای دادن برای اولین بار.

این یک حرکت هوشمند باز می شود که سیاستمدار به جهانی دیگر و تنفس زندگی جدید به شخصیت های قدیمی با Payton دوستان دیگر نوکران او اما مردم با خود انگیزه. و پس از آن وجود دارد نور و Midler که یک لذت است. در حالی که ما به تماشای Payton نوک پا راه رفتن در اطراف در تلاش برای ثابت کند که Dede نمایش هستند "منسوخ شده" بدون متهم شدن به سن گرایی نسبت به یک زن در دهه هفتاد آنها با داشتن رابطه جنسی در تروی فریبنده و بازی با "تند lube" اغلب outshining پلات در چه باید داستان خود را.

اینها برخی از سری قوی ترین لحظات. نشان می دهد همواره سرآمد در satirising افرادی که بهره برداری از "بیدار" فرهنگ خود را برای منافع شخصی خود با فرهنگی تخصیص صفر-زباله زندگی و مثبت همه flitting بین بودن Payton کمپین پلت فرم و بزرگترین سقوط. اما این مفاهیم هرگز تمسخر واقعی با ظلم و ستم است. مطمئن شوید که آن را کمی مسخره به همیشه حمل در اطراف یک بطری شیشه ای برای جلوگیری از استفاده از بسته بندی های پلاستیکی و بله لغو یک فرد بزرگسال به صورت فانتزی لباس صحنه و لباس آنها را به تن زمانی که آنها شش ممکن است کمی OTT اما ایده های آنها نشان دهنده ارائه شده در مثبت و محترمانه نور است.

به عنوان Payton حرکت می کند تا در جهان دوستان قدیمی به طور طبیعی با توجه کمتر به کار با آن شرم آور است در مورد خود را در دبیرستان در حال اجرا همسر بی نهایت (Zoey داچ). من احساس می کنم همان از دست دادن زمانی که آن را می آید به Payton همیشه عجیب تحت مادر جورجینا (Gwyneth Paltrow) اما شک دارم او را به ميدان آمده و دوباره در سومین و آخرین سری.

پس از بازنگری تاریخچه هالیوود بود که ملاقات با یک ولرم دریافت, آن را خوب است برای دیدن رایان مورفی در آنچه او می کند بهترین, شعله ور, رنگ, نفرت انگیز, شخصیت, قدرت مناسب و تمام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب