Jools الیور صحبت می کند در مورد درد و رنج سقط جنین در طول مستند

Jools الیور مورد بحث درد و رنج سقط جنین در طول مستند بیان کرد که زمانی که او می یابد او فرض آن "کار نمی کند".

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Jools الیور مورد بحث درد و رنج سقط جنین در طول مستند بیان کرد که زمانی که او می یابد او فرض آن "کار نمی کند".

Ms الیور که مشهور آشپز جیمی الیور به تازگی ساخته شده ظاهر در ساخته شده توسط اشپزخانه , پادکست, که در آن او به شرکت میزبان زو Hardman و گرجستان دیتون در مورد تجارب خود را از مادر.

در طول این مصاحبه ذکر شده بود که Ms الیور قبلا گفت که او در نظر داشتن یک ششم کودک برای اضافه کردن به نوزادان پنج که در محدوده سنی سه تا 18 سال.

Ms الیور گفت که در حالی که او می خواهم به یکی دیگر فرزند او در تجربه سه سقط جنین پس از تولد او جوانترین فرزند در سال 2016 اخیر که رخ داده است سه هفته پیش در مستند.

"من نمی خواهم به [داشتن فرزند دیگری] اما من فقط ذهنی بررسی کنید که این یک ایده خوب به آن را انجام دهد و همچنین از لحاظ جسمی چون من 45 که من همیشه می گویم بله من تقریبا 46," او گفت:.

"اما شما می دانید که جیمی نمی کند... او نوع هنوز هم برای آن, نوع, نیست, واقعا, بنابراین من فکر می کنم من ندارم طولانی و شاید یک سال دیگر و پس از آن من واقعا فقط من بسته است که فصل کردن. چون من خیلی خوشحال هستم و من بسیار کامل در این لحظه آن را به عنوان است."

Ms الیور ابراز تمایل خود را به کودک دیگری بیان کرد: "اما درست است که نوزاد کوچک – آن را یک چیز وحشتناک که مایل به نگه داشتن چیزی, اما شما می توانید آن را کمک نمی کند. من فرض آن متوقف خواهد شد."

45 ساله گفت: پادکست ویدئویی که او به تازگی به دکتر مراجعه کنید زیر اخیر او سقط جنین که پرسید: چگونه او مراتب ذهنی.

او توضیح داد که پس از تجربه چندین سقط جنین او تصویب یک نگرش خاص زمانی که او می یابد او باردار است.

"من واقعا در رفتن حق من باردار هستم اما آن را نمی خواهد کار. بنابراین من فقط رفتن به انجام," او گفت:. "در حالی که هر کس واقعا به آن, من واقعا آموخته اند نه چون من نوع بسیار مثبت در مورد آن. بنابراین من احساس می کنم خوب است."

Ms الیور اضافه شده است که او نیز "احساس خوب" چرا که او "خیلی خوش شانس" با داشتن پنج فرزند.

"اگر من در تلاش بود برای شماره یک من نمی دانم که چگونه زنان آن را انجام دهد و در حفظ و انجام آن" او اعلام کرد. "من فکر می کنم آنها خیلی باور نکردنی و من فکر می کنم من می خواهم نگه داشتن آن را انجام می دهند... اما من فقط احساس در واقع من پنج پس خفه شو و شما می دانید بر روی مدرسه اجرا شود."

مادر-از-پنج اذعان کرد که او "مطمئن شوید که آن را تحت تاثیر قرار شما ذهنی" زمانی که شما رنج می برند و سقط جنین او ابراز اعتقاد به این که "شاید پایین خط" او ممکن است مجبور به آدرس روانی تاثیر است.

"اما در حال حاضر در واقع من احساس می کنم خوب در مورد آن," او اضافه شده است. "و من فکر می کنم این واقعا مهم است که به بحث در مورد آن."

ماه گذشته Ms الیور صحبت کردن در مورد درد و رنج پنج سقط جنین در ادای احترام به شوهر خود به خود علامت 20th سالگرد عروسی.

او یک تصویری از عروسی خود را به آقای الیور که در آن زن و شوهر در حال رقص به Dusty Springfield است: "من تنها می خواهم با شما".

"ما پنج فرزند فوق العاده و از دست ما پنج ستاره کوچک در آسمان است. با تشکر از شما برای محبت من راه شما انجام" Ms الیور گفت.

شما می توانید تماس با سقط جنین و ارتباط تلفنی در 01924 200799 یا ایمیل خیریه در info@miscarriageassociation.org.uk. خط تلفن باز است از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب