برایتون در موقعیت قطب برای ثبت نام آدام لالانا در انتقال از لیورپول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برایتون هستند منجر به اتهام به ضربه محکم و ناگهانی تا آدام لالانا به عنوان یک عامل رایگان از لیورپول ارائه هافبک معامله حول او به عنوان یک رهبر در باشگاه و پیشبرد تاکتیکی خود را توسعه.

مدیر فنی دن Ashworth شده است یک راننده کلیدی مورد علاقه خود را ثبت شده پس از سال, پس از تجربه 32 ساله هوش و نفوذ در زمین و خارج از آن برای انگلستان است.

لالانا که گفت: خداحافظی به هم تیمی های خود در Melwood روز جمعه به نزدیک کردن شش سال طلسم Merseyside است شاداب با این چالش کمک گراهام پاتر را به سمت تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتری در اختیار داشتن. او همچنین می تواند کمک به آنها را از پیشرفت در شرایط بازی مدیریت و تولید باور است که آنها به طور منظم می توانید ضرب و شتم بهتر ذوات تیم است.

لالانا از طریق رفت که روانی تغییر در ساوتهمپتون تحت Mauricio کرد به طوری که به خوبی versed در آن در حالی که بازگشت به خانه به سواحل جنوبی همچنین تجدید نظر برای او.

این امر می تواند کاملا کودتا برای برایتون برای به دست آوردن یک بازیکن است که برنده لیگ برتر و لیگ قهرمانان بود که بسیار مهم به تنظیم استانداردهای Jurgen Klopp عصر در لیورپول و کمک کرده است پرورش نسل بعدی از استعداد در آنفیلد.

لالانا تنظیم شده است به ترک لیورپول در یک رایگان (گتی)

"در بخش هایی از من که هیجان زده در مورد چالش بعدی من," او گفت, وب سایت باشگاه در مصاحبه خروج خود را.

"من نزدیک به دانستن آنچه اتفاق می افتد وجود دارد مخلوطی از احساسات واقعا در حال حاضر.

"این مایه تاسف من نمی خواهد یک فرصت به درستی خداحافظی (به طرفداران) اما من کاملا مطمئنم که من پشت در آنفیلد و شکار سه امتیاز در برابر آنها.

"من مطمئن هستم که آنها را به من بدهد خوب استقبال و آن را می تواند به خوبی برای خداحافظی به درستی و من مطمئن هستم که فصل آینده در برخی از نقطه."

لالانا شد و عاطفی خود را در سراسر وداع مصاحبه امضای کردن در لیورپول پس از 178 حضور در آن او کمک 22 اهداف و 22 کمک می کند.

خود اثر کردن زمین بود بی اندازه از او 25 میلیون پوند حرکت از سنت مری در سال 2014 با هر دو Klopp و جردن هندرسون اعتقاد او با کمک به باشگاه مرمت به عنوان داخلی و اروپایی نیروگاهی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب