Facebook CEO Mark Zuckerberg testifies before a joint hearing of the US Senate Commerce, Science and Transportation Committee and Senate Judiciary Committee on Capitol Hill, April 10, 2018 in Washington, DC

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت قبل از جلسه مشترک سنای آمریکا, تجارت, علم و کمیته حمل و نقل و قضایی مجلس سنا کمیته در کاپیتول هیل, مارس 10 سال 2018 در واشنگتن, DC ( جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ )

نمایندگان از بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان به گریل شده توسط سیاستمداران در بحبوحه افزایش نگرانی بیش از اثر خود را بر جامعه است.

اپل, تیم کوک, آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل تمام خواهد شد و ما نمایندگان مجلس که سوال بپرسید در مورد موضوعات مختلف.

آنها به احتمال زیاد شامل آنتی تراست نگرانی های مربوط به سوال که آیا شرکت مورد آزار قرار گرفته اند تسلط خود را به فشار محصولات خود را به عنوان به خوبی به عنوان نگرانی مداوم در مورد سانسور و آزادی بیان در رسانه های اجتماعی.

از مدیران انتظار می رود به استدلال می کنند که سیستم عامل خود را هنوز هم به عنوان غالب به عنوان ممکن است به عهده گرفت و آنها با تهدید از بازارهای دیگر مانند چین که می تواند تبدیل به قوی تر اگر آنها موضوع را به محدود کردن قوانین و مقررات.

و یا به عنوان این فرد در آن قرار دهید:

در حال حاضر زوکربرگ است که مورد سوال توسط Sensenbrenner بیش از جیم اردن ادعا می کنند که محافظه کاران هستند که سانسور. آن حق را به حالت تعلیق Donald Trump Jr پس از او نوشته شده اطلاعات در مورد هیدروکسی کلروکین. زوکربرگ امتیاز این توییتر بود نه FB اما در می یابد خود را به دفاع از حرکت برای جلوگیری از اطلاعات است که می تواند آسیب برساند.

تبلیغات
در اینجا چیزی است که یک جریان فناوری رئیس به نظر می رسد مانند (گتی)

دیوید Cicilline صندلی از کمیته قضایی مجلس ضد تراست پنل می پرسد گوگل پیچای "چرا آن را دزد محتوا از کسب و کار صادقانه"

تا بعدی این است که مارک زوکربرگ است که ادعا می کند - نحوی - که Facebook است نه یک نیروی غالب در این صنعت است. همچنین افزایش تهدید از چین

تبلیغات

در حال حاضر اپل Tim سرد که مانند دیگر شاهدان می پردازد ادای احترام به جان لوییس که مراسم یادبود برگزار شد تا شنیدن.

در اینجا نظرات خود را در کامل

سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل می گوید آن "کار ممکن نخواهد بود بدون سنت طولانی مدت از نوآوری آمریکا و ما افتخار داریم که برای کمک به آن در آینده". با مختصر ادعا می کنند که گوگل در بازار کمک کرده است تا با تصویب در صرفه جویی به مصرف کنندگان او می افزاید: "من فراموش نکرده اند که چگونه دسترسی به نوآوری و فناوری برای تغییر این دوره از زندگی من است. گوگل با هدف ساخت محصولات است که افزایش دسترسی به فرصت برای همه — بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند چه شما باور دارید یا چگونه
مقدار از پول شما کسب درآمد."

"پدرم نام میگوئل است. او به تصویب رسید من وقتی که من چهار ساله بودم. او 16 هنگامی که او آمد
به ایالات متحده از کوبا به عنوان بخشی از عملیات پدرو ظرف مدت کوتاهی پس از کاسترو در زمان بیش از.
پدرم وارد امریکا به تنهایی. پدر و مادر او احساس او می تواند امن تر از اینجا. مادر خود تصور امریکا
خواهد بود بنابراین او ساخته شده او را به یک کت دوخته شده به طور کامل از پارچه تمیز کردن."

تبلیغات

"من مادر جکی بود من زمانی که او 17 ساله دانش آموز دبیرستانی در آلبوکرک جدید
مکزیک است. باردار شدن در دبیرستان بود نه محبوب در آلبوکرک در سال 1964. آن را دشوار است
برای او. هنگامی که آنها سعی در ضربه او را از مدرسه پدر بزرگ من رفت به خفاش برای او," او می گوید.

آمازون رئیس جف بزوس است با پوشیدن یک کت و شلوار تیره و پیراهن سفید برای اولین شهادت قبل از کنگره

برای اولین بار جف بزوس

تبلیغات

توییتر "سانسور رئیس جمهور" اردن در حال حاضر ادعا می کند

جمهوری خواه جیم اردن ادعا فناوری بزرگ است "را به محافظه کاران"

ما فقط شنیده ام از رتبه بندی جمهوریخواه جیم Sensenbrenner که گفت این بود که همیشه چنین نیست که "بد بود". بعد تا دموکرات جری Nadler

تبلیغات

او می افزاید: "قبل از Covid-19 گیر این شرکت در حال حاضر ایستاده بود به عنوان تیتان در اقتصاد ما. در پی Covid. اما آنها به احتمال زیاد به ظهور قوی تر و قدرتمند تر از همیشه قبل از."

کاملا به سادگی قرار داده و می افزاید: Cicilline این شرکت "بیش از حد قدرت"

"پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای. با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است."

تبلیغات

و ما خاموش تحت chairpersonship از کنگره دیوید Cicilline یک دموکرات از رود آیلند

یکی دیگر از واقعیت قطعه برای اندیشیدن - به دلیل Covid چهار اجرائی که شرکت ها به ارزش یک گردآوری مجموع $4.85 تریلیون دلار خواهد شهادت از راه دور از طریق سیسکو Webex ویدئو کنفرانس

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ برای بارگذاری.