میشل اوباما نشان می دهد که صفت شخصیتی که ساخته شده او را سقوط در عشق با باراک

میشل اوباما صحبت کرده است در مورد اینکه چگونه او می دانست که او تا به حال سقوط در عشق با باراک اوباما در اولین

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

میشل اوباما صحبت کرده است در مورد اینکه چگونه او می دانست که او تا به حال سقوط در عشق با باراک اوباما در اولین قسمت از پادکست جدید.

در اوایل این ماه اعلام شد که آمریکا بانوی اول شد رفتن به راه اندازی یک پادکست جدید در Spotify به نام میشل اوباما پادکست.

به زودی پس از آن, آن پدید آمده است که میشل اولین مهمان خواهد بود هیچ یک دیگر از شوهر سابق باراک.

برای اولین قسمت از پادکست ها در سطح جهان تشخیص زن و شوهر نشستم برای اولین بار به اطلاع عموم یک به یک مکالمه است.

آنها تحت پوشش مباحث مختلف در طول 48 دقیقه ای چت از جمله افراد جوان چگونه رویکرد سیاست افزایش دختران خود مالیا و ساشا; و آنچه در آن است مانند به قرنطینه با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اوباما همچنین در زمان علاقه به عقب نگاه در آغاز رابطه خود و اولین ملاقات در سال 1989 در حالی که هر دو کار در یک شرکت حقوقی در شیکاگو است.

میشل توضیح داد که دلیل او را سقوط در عشق با باراک بود که با توجه به روشی که در آن او درک افراد دیگر است.

او گفت: "شما می دانید که در هسته همه چیز را که شما انجام داده اند به لحاظ سیاسی چه من می دانم که در مورد شما به عنوان یک فرد و یکی از دلایلی که من سقوط در عشق با شما است..."

در این مرحله شوهرش interjected به کنایه: "این نه فقط به من به نظر می رسد اما خوب است" که میشل پاسخ داد: "شما زیبا و دلفریب, شما می دانید."

این تبدیل شدن به نویسنده سپس در ادامه بیان کرد: "اما هیچ یک از دلایل من سقوط در عشق با شما است زیرا شما در حال هدایت اصل است که ما یکدیگر را برادر و خواهر پاسداران. و این که چگونه من مطرح شد."

صحبت از ارزش هایی که او دارای عزیز در زندگی میشل گفت که او معتقد است "این کافی نیست که من موفق خود من" برجسته سازی اهمیت آرزوی موفقیت و خوشبختی برای دیگران به عنوان به خوبی.

"من می توانم بگویم که خانواده من محله من مفاهیم جامعه در حال رشد شکل که مشاهده و شکل انتخاب است که من در زندگی به عنوان من احساس تجربیات خود را به شکل مال" او گفت: به باراک.

در خود نشسته و گفتگو سابق ساکنان کاخ سفید را لمس کرد پس چگونه آنها می خواهم به ترک جهان برای دختران 22 ساله و مالیا و 19 ساله و ساشا.

آنها ابراز امیدواری کردند که دختران خود را زنده "در یک کشور است که احترام همه است و به نظر می رسد بعد از همه. جشن و می بیند همه".

"آنها خوب خواهید بود. درست است؟" باراک گفت که میشل پاسخ داد: "آره. که کاملا درست است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن