پدربزرگ و مادربزرگ نجات £3,800 یک سال در هزینه های مهد کودک, مطالعه می یابد

پدربزرگ و مادربزرگ که برای مراقبت از نوه های خود هستند صرفه جویی در خانواده ها نزدیک به 4 ، 000 پوند در سال, ی

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

پدربزرگ و مادربزرگ که برای مراقبت از نوه های خود هستند صرفه جویی در خانواده ها نزدیک به 4 ، 000 پوند در سال, یک نظر سنجی نشان می دهد.

تحقیقات توسط بانک اسکاتلند دریافتند که coronavirus ساخته شده است که پدر و مادر متوجه چه مقدار از آنها متکی پدربزرگ و مادربزرگ برای مراقبت از کودکان قبل از همه گیر.

بیش از 40 درصد از خانواده های مورد بررسی گفت: آنها وابسته پدربزرگ و مادربزرگ برای مهد کودک.

در انگلستان و حرفه ای مهد کودک هزینه های به طور متوسط بیش از £8 ساعت مطالعه داشت.

در ضمن پدربزرگ و مادربزرگ که ارائه مهد کودک صرف حدود یک ساعت در هفته انجام می دهند به طوری که به مقدار ارائه £3,770-ارزش مراقبت در طول سال.

چرا که کسانی که بیش از سن 70 در حال طبقه بندی شده به عنوان آسیب پذیر با توجه به coronavirus بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ شده اند قادر به دیدن نوه های خود را برای ماه می باشد.

با وجود این که نزدیک به نیمی از پدربزرگ و مادربزرگ بررسی (46 درصد) گفت که آنها انتظار می رود به انجام خود را معمول مدرسه تعطیلات مهد کودک وظایف در طول بیماری همه گیر.

تارا فولی مدیر عامل در بانک اسکاتلند گفت: "برای بسیاری از والدین با چالش های متضاد کار و مهد کودک تعهدات همچنان در این تابستان با برخی از مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در اطراف که بهتر است به مراقبت از کودکان خود را.

"در حالی که برخی از پدر و مادر باقی می ماند نگران درخواست عزیزان برای حمایت در حال انجام همه گیر نیست و تمام خانواده می توانید بر روی تکیه تعطیلات باشگاه های حرفه ای و مراقبت از کودکان.

"این به احتمال زیاد خواهد کشش بیش از حد برای برخی از بودجه های که در آن برای پرداخت های اضافی مهد کودک نیست بخشی از این طرح است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب