منچستر یونایتد در مقابل وستهام: Ole Gunnar Solskjaer دیوید مویس و اهمیت زمینه

اگر منچستر یونایتد از دست دادن به دیوید مویس را وستهام امشب آنها را نه تنها نیاز به ضرب و شتم لستر سیتی در روز

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

اگر منچستر یونایتد از دست دادن به دیوید مویس را وستهام امشب آنها را نه تنها نیاز به ضرب و شتم لستر سیتی در روز یکشنبه به منظور واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بلکه برای بهتر مویس فاجعه فصل در شارژ و جلوگیری از پایین ترین تا کنون در لیگ برتر امتیاز شمارش.

ایالات پایان فصل 2013-14 با 64 امتیاز. با دو بازی باقی مانده از 2019-20 مبارزات آنها 62. آن است که قابل توجه آمار با توجه به نحوه های مختلف خلق و خوی است در اولدترافورد در حال حاضر نسبت به شش سال پیش و یک یادآوری است که در فوتبال درک واقعیت است.

زمینه حیاتی است بیش از حد. مویس در زمان بیش از قهرمان اما صرف مقدار زیادی از این فصل خارج حتی لیگ اروپا اماکن و اخراج شد به عنوان به زودی به عنوان یک بالا و چهار پایان غیر ممکن شد. سرپرست Ryan Giggs شد در شارژ یونایتد چهار نهایی لیگ بازی گرفتن هفت امتیاز از ایالات 64 در مجموع و در پایان هفتم. کمی وجود دارد دلیلی برای باور کردن که مویس را برداشت تا به عنوان بسیاری از او برگزار شد تا پایان تلخ.

Solskjaer در ضمن می توانید در واقع پایان هیچ پایین تر از پنجم و صلاحیت لیگ قهرمانان است نه تنها یک احتمال است اما در ایران دست. هر چند در حال حاضر در پشت جایگاه چهارم لستر در اهداف به ثمر رساند و آنها را به بازی یک بازی کمتر از برندان راجرز طرف و سفر به قدرت شاه در روز پایانی. چهار امتیاز از این دو بازی آخر به اندازه کافی خواهد بود.

عوامل دیگر وجود دارد در Solskjaer را به نفع بیش از حد. نسبتا کم امتیاز کل در مقایسه با ایالات قبلی لیگ برتر مبارزات می تواند تا حدی توضیح بیشتر چشم انداز رقابتی خارج دو بالا. تنها 10 امتیاز جداگانه سوم قرار چلسی از دهم-محل آرسنال. مویس در این فصل است که همان شکاف شد و 33 امتیاز گسترده بودند و به راحتی ضعیف ترین از همه اروپا مدعی است.

در این فصل ظهور طبقات متوسط دیده می شود نه تنها لستر بلکه ولورهمپتون واندررز و شفیلد یونایتد کوه چالش های جدی برای اروپا صلاحیت اواخر به مبارزات انتخاباتی. موقعیت که ایالات متحده باید به طور معمول اشغال شده پس از سر الکس فرگوسن بازنشستگی هستند و متراکم در حال حاضر با بسیاری از تیم ها در یک شبیه سطح رقابتی هر چند Solskjaer مبارزه کرده است ترین رقیب ،

آیا ایران باید به دور انداختن آن را در چهارم, پنجم و ششم یک سؤال دیگر است اما مهم تر از همه این است که حس پیشرفت و اعتماد به نفس است که ایالات خواهد بود بهتر جانبی فصل آینده است. است که به سادگی وجود نداشت تقریبا در هر نقطه تحت مویس در حالی که Solskjaer اخیر 19-بازی شکست نخورده اجرای دستور با امضای برونو فرناندز در ماه ژانویه به ارمغان آورده است یک اعتقاد واقعی که ایالات متحده در حال رفتن در مسیر درست است.

خوش بینی ایجاد شده که اجرای این معنی سوال در مورد Solskjaer را مناسب برای این کار را نمی خواسته شده است برای سال در حال حاضر. Vibes مثبت نیز در برابر روز یکشنبه ملال انگیز نیمه نهایی جام حذفی عملکرد در شکست به چلسی در ومبلی. ایران باید بازگشت به راه های برنده شدن در مقابل وستهام و در انجام این کار خود پیشی بگیرد 2013-14 امتیاز کل. تنها قهرمانان لیورپول را از دست داده اند کمتر بازی در خانه در این فصل است.

این خام اعداد بین در حال حاضر و شش سال پیش قابل ملاحظه ای مشابه است. اگر هر دو آنها در همان لیگ, جدول Solskjaer متحده را تنها پیشی مویس را در کنار دو هفته پیش با 3-0 برنده در استون ویلا. قبل از آن در سال 2020 ایالات حال trailed 2014 جانبی بعد از هر دور از وسایل به جز دو تعطیلات آخر هفته در ماه سپتامبر. شکاف بود به عنوان گسترده ای به عنوان هفت امتیاز در Moyes نفع در یک مرحله.

با که در ذهن West Ham مدیر ممکن است می گویند او یک راست به احساس سخت انجام می شود. این جای تعجب نیست که او در مورد خواسته خود را در اولدترافورد تجربه خود را قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه و یا که او در جلب مقایسه بین خود و Solskjaer. "اوله تا به حال یک مشکل شروع اما تفاوت بین اوله و من این است که او زمان داده شده" مویس ادعا کرد.

او حق است. Solskjaer داده شده است زمان بیشتر و underwhelming يافته اند قابل تحمل است اما تنها برای تمام دلایل قانونی ذکر شده در بالا. اگر او بازگشت ایران به لیگ برتر در این هفته – یا با برنده شدن در لیگ اروپا در ماه آینده – مشکلات در این فصل فراموش خواهد شد و شور و هیجان را برای ساخت یک کمپین جدید.

اما اگر نه و اگر ایران به نوعی هنوز ثبت نام خود را از پایین ترین تا کنون در لیگ برتر امتیاز کل این مویس مقایسه تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر برای چشم پوشی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب