چگونه به فروشگاه بدون حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان ایالات متحده سر نسبت به دیگر انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از شهروندان به دنبال راه هایی فراتر از رای

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

به عنوان ایالات متحده سر نسبت به دیگر انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از شهروندان به دنبال راه هایی فراتر از رای گیری برای اطمینان از آنها حمایت نمی کند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از روش های اول محبوبیت در سال 2016 با ایجاد #GrabYourWallet لیست تشویق مصرف کنندگان آمریکایی برای جلوگیری از خرید محصولات از مارک های که به کمک مالی و یا کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"مردم متوجه می شوند که آنها باید یک رای روزمره با قدرت خرید خود را و آنها می توانند موضع هر روز با آنها چگونه صرف پول خود را" ناتان لرنر مدیر اجرایی در ائتلاف دموکراتیک در برابر تهمت قبلا گفته فوربس.

پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و اتاق های متعدد برنامه های دیگر وب سایت ها و لیست های ایجاد شده به همین دلیل برای آموزش مصرف کنندگان به ساخت آگاهانه تصمیم گیری در مورد چگونه آنها را به صرف پول خود را.

اینها برخی از منابع اختصاص داده شده به افشای مارک' اتصالات به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

GrabYourWallet صفحه گسترده

شرکت تاسیس شده توسط نام تجاری و استراتژیست دیجیتال شانون کولتر به عنوان یک هشتگ در توییتر #GrabYourWallet همچنان ادامه دارد به نگه داشتن یک لیست به روز شده از خرده فروشان با وابستگی مالی به رئیس جمهور.

علاوه بر دفاع در برابر مارک های که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از GrabYourWallet لیست همچنین با هدف "گسترش فرصت ها برای زنان, مردم از رنگ و دیگر به طور سنتی به حاشیه رانده جوامع" با توجه به وب سایت خود را.

"این که آیا شما یک مصرف کننده یک کارگر یک سرمایه گذار و یا هر سه ماموریت داد که برای کمک به شما تمرین خود را قدرت اقتصادی در راه است که گسترش فرصت ها برای زنان, مردم از رنگ و دیگر به طور سنتی به حاشیه رانده جوامع" وب سایت توضیح می دهد. "ما در خدمت کسانی که می خواهند به انعطاف پذیری و قدرت اقتصادی خود را در حمایت از حقوق صاحبان سهام. ما در خدمت بزرگ دل منصفانه فکر مردم جهان و به خصوص زنان را که یا نفوذ اکثریت قریب به اتفاق جمعیت مصرف کننده در تصمیم گیری است."

در GrabYourWallet گسترده است که لیست بیش از 50 شرکت هایی که انجام کسب و کار با و یا حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن می گوید: "خوش آمدید مقاومت معترضان ضد Facists و اطناب! ما خیلی خوشحالیم که شما اینجا هستید.

"این #GrabYourWallet تحریم آغاز شده در 11 اکتبر 2016 و پس از درخواست بیش از 70 شرکت های بزرگ برای قطع روابط مالی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. به یاد داشته باشید به نوشیدن آب است. پوشیدن ماسک. شستن آن دست. سپس بنشینید و ایمیل برخی از شرکت ها در این لیست است."

گسترده لیست شرکت های مانند LL لوبيا تعادل جدید و Wegmans به نام چند.

علاوه بر اطلاع رسانی به مصرف کنندگان از برندهای با لینک کلیک کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از GrabYourWallet کمپین نیز مردم را تشویق به تماس با شرکت ذکر شده و به اطلاع آنها از تصمیم خود برای دیگر انجام کسب و کار با آنها.

DoneGood

DoneGood یک سایت خرید نیز توصیف خود را به عنوان "در اینجا برای کمک به شما با استفاده از قدرت خرید خود را به: جلوگیری از خرید با شرکت شما باور نمی مانند شرکت های بزرگ که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن!" و "به جای حمایت از همه چیز شما را باور توسط خرید کسب و کار است که پرداخت دستمزد خوب سرمایه گذاری در جوامع و مبارزه با تغییر آب و هوا."

در علاوه بر این به کامپایل یک لیست از شرکت هایی که در حمایت از رئیس جمهور DoneGood همچنین اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به دانلود رایگان افزونه مرورگر است که به اطلاع آنها از مراجعه به یک وب سایت است که پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به جای آن "به شما نشان می دهد توصیه های اخلاقی و پایدار شرکت است که انواع محصولات شما به دنبال زمانی که شما در فروشگاه آمازون, گوگل, یا دیگر بزرگ نام سایت های خرده فروش."

سایت لیست اسامی خرده فروشان مانند ناتان معروف و Estee Lauder برای داشتن روابط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

ویتنی سفید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین اهدا کنندگان لیست

در اوایل این ماه ویتنی سفید تاثیر گذار و موسس ملانین محصولات مراقبت از مو ایجاد یک لیست از رئیس جمهور بزرگترین اهدا کنندگان و شرکت های خود را.

با توجه به سفید که به اشتراک گذاشته شده از لیست در Instagram, لیست وارد شده است از "کسانی که با توجه به بیشترین بودجه را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات و/یا دوباره انتخابات و شرکت در آنها خود را/از سود است که ما حامی."

در زیرنویس سفید گفت که او به عمد شامل تنها کسانی که اهدا و شرکت های آنها به طور مستقیم به.

"این لیست نشان دهنده کسانی که حمایت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعم از اجتماعی و یا به دلایل اقتصادی," او نوشت.

با توجه به لیست استفاده می شود "زمانی که تصمیم گیری که در آن به صرف پول خود را [و] مطمئن شوید که دلار خود را می رود به سمت شرکت ها و افراد است که توجه خود را به حقوق اساسی بشر و تراز خود را با اخلاق است."

در این لیست که به اشتراک گذاشته شده توسط افراد مشهور از جمله Busy Philipps آن در لیست اهدا کنندگان دسته بندی شده در ورزش, کسب و کار, سرگرمی, زیبایی و تناسب اندام نرم افزار/تلفن و لباس.

Buycott برنامه

این Buycott برنامه یکی دیگر از راه برای اطمینان از شما نه به طور تصادفی در حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خرید.

Buycott کار می کند اجازه می دهد مصرف کنندگان به پیوستن به کمپین که چین با ارزش خود را.

هنگامی که یک مصرف کننده اتحاد پیوست یک کمپین در برنامه مانند تحریم تهمت محصولات آنها خواهد بود قادر به اسکن بارکد محصولات در فروشگاه و پیدا کردن که آیا تولید کنندگان خود را حمایت از رئیس جمهور.

آخرین مطالب