خرید رپورتاژ

Sneaker Face Mask
عکس های اعتباری: WeWantMore
طراحان در WeWantMore Studios متوجه است که حتی به عنوان همه چیز شروع به بازگشایی طبیعی جدید باید تعریف شود. هیچ کس واقعا نمی داند چه مستلزم این, اما آن را قطعا شامل اجتماعی فاصله اجباری ماسک و تماس با ردیابی در آینده قابل پیش بینی. بنابراین آنها در زمان این فرصت را به همه چیز را از هم جدا اختراع دوباره آنها را و آنها را مربوطه دوباره درون عادی هر دو ظاهرا به عنوان خوب به عنوان به معنای واقعی کلمه. ادامه مطلب برای دیدن چند نمونه های دیگری.


Sneaker Face Mask
Sneaker Face Mask
Sneaker Face Mask
Sneaker Face Mask
Sneaker Face Mask
Sneaker Face Mask
مطمئن شوید که این کفش کتانی ماسک ممکن است ارائه نمی دهد حفاظت کامل کون هی طراحی شده بودند به نمایش گذاشتن توانایی انسان برای انطباق, در حالی که همچنین قرار دادن یک پیچ و تاب و خلاق در چیزی به عنوان دنیوی به عنوان یک ماسک صورت.

Pop-A-Shot New Official Home Dual Shot Basketball Arcade Game – 16 Individual Games – Durable Construction – Near 100% Scoring Accuracy – Multiple Height Settings – Large LED Scoring System
پاپ یک شات جدید و رسمی خانه دو شات بسکتبال بازی های آنلاین بازی – 16 منحصر به فرد بازی – با دوام ساخت و ساز – نزدیک به 100% نمره دقت – چند تنظیمات ارتفاع – بزرگ LED سیستم نمره دهی

  • نهایی بسکتبال بازی: از پیشگامان که ایجاد شده اصلی Pop-A-شات بسکتبال بازی می آید به طور کامل دوباره طراحی خانه دو شات با تکنولوژی انقلابی و چندین گزینه های بازی است.
  • 16 منحصر به فرد بازی: شامل 16 بازی های مختلف–بیشتر از هر بازی بسکتبال بازی–و شش گزینه های صوتی خانه دو شات را فراهم می کند بازی های تعاملی بازی برای ساعت.
  • ساخت و ساز با دوام: ساخته شده از محکم 1 ½ ” لوله های فولادی با پوشش پودر برای از بین بردن زنگ زدگی و پنوماتیک و ضخیم, نایلون, سطح شیب دار خانه دو شات می تواند مقاومت در برابر استفاده مستمر برای سال. قاب و تخته پشت قاب بسیار ضخیم تر و محکم تر از بسیاری از دیگر بسکتبال بازی های آنلاین بازی. جدید رینگ قوی تر از همیشه قبل از.
  • فوق العاده دقیق: با استفاده از اختصاصی سنسورهای مادون قرمز و تجدید نظر در سرمایه گذاری خانه شات دو سیستم نمره دهی است نزدیک به 100 ٪ دقیق است. بزرگ سه رقمی بیاد و جک صوتی به قدرت سخنرانان خارجی افزایش بازی.
  • چندین اندازه و تحرک گزینه های: ارتفاع این بازی را می توان به پیکربندی برای تنظیمات متعدد و متفاوت اندازه سقف. این بازی نیز طراحی شده توسط باتری یا آداپتور AC و چرخ های حمل و نقل آسان.

این مستند دوره نه تنها باعث ما را به تجدید نظر در عملکرد یک کفش کتانی آن ساخته شده ما متفاوت کار می کند بیش از حد. ما معامله در کامپیوتر ما و طراحی نرم افزار برای قیچی سوزن و نخ که کاملا غیر معمول سوئیچ از آنجایی که ما در حال استفاده می شود به کار دیجیتالی. اما در عمل و ایجاد چیزی با دست تبدیل به یک سرگرم کننده جایگزین برای کلیک کردن بر روی یک لای شیار برای یک بار گفت:” طراحان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im