اپل رویداد زندگی می کنند: تازه ها از WWDC سال 2020 به عنوان به روز رسانی برنامه ریزی شده برای آی فون و هر محصول دیگر

وجود دارد زیادی از آخرین لحظه شایعات بیرون آمدن امروز – هیچ یک از آنها به خصوص قطعی یا قابل توجه است.آنها شامل

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

وجود دارد زیادی از آخرین لحظه شایعات بیرون آمدن امروز – هیچ یک از آنها به خصوص قطعی یا قابل توجه است.

آنها شامل یک پوستر در Weibo و مدعی است که این نسخه جدید از MacOS خواهد بود به نام سور تحت یک رابط کاربر طراحی مجدد و یک نسخه جدید از صفری. همان پست ادعا می کند که وجود دارد می تواند تغییرات کوچک در iOS 14 که شامل ویدجت بر روی صفحه اصلی و – در نهایت – یک تماس تلفنی اطلاع رسانی که نمی تواند بیش از کل صفحه نمایش است.

تعدادی از اواخر شایعات نیز پیشنهاد شما هیچ سخت افزار را نشان داد. اما روشن نیست که آیا این بدان معناست که وجود خواهد داشت هیچ کدام منتشر شد و یا هیچ کدام ذکر شده – آن را هنوز هم می تواند بود که اپل اعلام کرد که این بازوی مکینتاش خود را در راه است که آنها در واقع نه منتشر شده و یا راه اندازی در طول این رویداد. (شایعات از قابل اعتماد leaker Ming-Chi Kuo پیشنهاد جدید کامپیوتر خواهد آمد بعد از این سال.)

اما به طور کلی شده اند وجود دارد چند تاریخ و زمان آخرین دقیقه نشت بیرون آمدن از اپل امروز. است که به دلیل سرکوب نشت کرده? به این دلیل است که اپل نیست برگزاری یک رویداد فیزیکی بنابراین شانس کمتر از کسی گرفتن یک نگاه اجمالی از هر گونه محصولات ؟ و یا آن را به سادگی به دلیل وجود ندارد که بسیار به فاش ؟ ما بعدا پیدا کنید شاید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب