انگلستان در مقابل غرب هند: بن استوکس پاکستان به جلو پا کاپیتان در جو ریشه عدم وجود

بن استوکس عهد کرده است به کاپیتان انگلستان با همان حمله به غرایز است که باید او را یکی از هیجان انگیز ترین باز

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

بن استوکس عهد کرده است به کاپیتان انگلستان با همان حمله به غرایز است که باید او را یکی از هیجان انگیز ترین بازیکنان در بین المللی کریکت. استوکس به طور فزاینده ای خاص برای کسب موقت ارتقاء طی هفته آینده آزمون برای اولین بار در برابر غرب هند به طور منظم با کاپیتان جو ریشه در انتظار فرزند دوم در روزهای آینده.

معمولا ریشه خواهد بازگشت را برای رهبری تیم در اولین فرصت ممکن با توجه به پروتکل های دقیق در اطراف مجموعه' 'زیستی امن' حباب او خواهد شد نیاز به جداسازی خود از تیمی به مدت یک هفته پس از سفر به بخش زنان و زایمان.

به عنوان معاون کاپیتان استوکس است که آماده و مایل به مرحله در آن شرایط اضافه کردن به به در حال حاضر شلوغ لیست مسئولیت های او لذت می برد به عنوان طرف اصلی همه طفیلی و طلسم. و تازه کردن خود و فراموش نشدنی دستاوردها در سال 2019 از آن است که جای تعجب نیست که او قصد دارد در نظر گرفتن یک رویکرد جسورانه.

"نه ورقه و خندقها احتمالا" او با لبخند گفت: وقتی پرسید که چه نوع از کاپیتان او خواهد بود. در حالی که حذف او از یک wicketkeeper احتمالا می تواند به پایین به عنوان نظارت اصل حمله کریکت بدون اغراق.

"مهم نیست که من چی کار از نظر انتخاب چه چیزی برای انجام در یک وضعیت آن همیشه مثبت, مسیر," او اضافه شده است. "من امیدوارم که من همیشه سعی کنید به مجموعه ای به عنوان مثال از نظر نگرش و تعهد نسبت به آنچه که من انجام. حتی اگر من مسئول هستم که نمی خواهید به تغییر راه که من در مورد همه چیز نظر چگونه من می خواهم به تحت تاثیر قرار بازی است که سعی کنید برای ایجاد یک اثر مثبت با توپ و یا خفاش در دست من است."

استوکس خوش اذعان می کند او هرگز ثابت به عنوان یک "آینده کاپیتان تیم ملی انگلستان" – نام مستعار استعداد به یک جوان مایکل Atherton و بعد از حفر بازگشت به تناسب امثال آقا Alastair طبخ و ریشه. اندرو Flintoff و آقا یان Botham هر دو برش از همان همه اقدام پارچه به عنوان استوکس بود بار روی حیله و تزویر مسئول تست طرف وجود دارد و محبوب در مدرسه فکر می کردم که کسانی که در حال حاضر انجام نقش مهم در هر سه رشته به سادگی بیش از حد بر روی صفحه خود را.

که نظریه او این است که بیش از شاد برای به چالش کشیدن حداقل در کوتاه مدت.

"من فکر می کنم آخرین باری که من کاپیتان ممکن است یک آکادمی بازی برابر اسکاتلند و یا چیزی. من به یاد داشته باشید خیلی چون من حدود 16," او گفت:. "من هرگز یک هدف به می خواهید به یک کاپیتان آن را فقط همیشه در مورد برنده شدن.

"نبیله بود که همیشه به مقصد به کاپیتان تیم ملی انگلستان پس از اندرو دومینیک استراوس; جو بود که همیشه به مقصد کاپیتان پس از Alastair طبخ...اگر من صادق بودن من یکی از کسانی که مردم را لزوما به عنوان دانشیار بعدی کاپیتان تیم ملی انگلستان. این چیزی است که همه می گوید. اما بدیهی است که گرفتن این فرصت را به کاپیتان انگلستان یک افتخار است. حتی اگر آن را تنها یک بار شما هنوز هم می توانید می گویند: "آره من کاپیتان انگلستان'. در همان زمان من می دانم که من تنها پله ای را بر کمر برای یک بازی به دلیل جو وضعیت شخصی."

ممکن است که استوکس قانون اول در شارژ از کشور خود خواهد بود برای رهبری تیم خود را در یک حرکت همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. غرب هند را می پوشند پل نماد طراحی شده توسط Troy Deeney شریک Alisha Hosannah در پیراهن خود را در سراسر مجموعه و بحث در مورد چگونه انگلستان نشان می دهد وحدت با علت.

"ما در حال بحث خودمان و ما نیز با داشتن بحث با (غرب هند کاپیتان) Jason دارنده," او گفت:. "این خواهد بود قادر به انجام کاری به عنوان تیم انگلستان و تیم هند غربی نشان دادن پشتیبانی ما با هم به عنوان دو کشور مختلف. از نظر هر چیزی شفاف ما وجود دارد اما وجود دارد مکالمات در جریان است. این فوق العاده است که دو تیم هستند که مایل به کار با هم قادر به نشان دادن حمایت به سمت سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

در خارج از زمین وجود دارد برخی از سختی های انتخاب تصمیمات را با 30-قوی گروه آموزش slimmed پایین پیراهن به نام پس از سه روز داخل تیم ملی مطابقت با شروع در Ageas کاسه در روز چهارشنبه.

"زمانی که بحران می آید به بحران من کاملا شبیه به یک مناسب و معقول می گویند نظر نهایی 11 خواهد شد که راه رفتن بر روی قسمت" اضافه شده استوکس. "اولین بازی در شارژ همه جا و شما فقط می توانید انتخاب کنید 11...من نمی ممکن است به عنوان بسیاری از دوستان پس از این آزمایش مطابقت دارد."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب