عروسک آمریکایی افتخارات بهداشت و درمان کارگران با مالش لباس

عروسک آمریکایی است و ارج نهادن به کارکنان بهداشتی درمانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید #ThankYouHero

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

عروسک آمریکایی است و ارج نهادن به کارکنان بهداشتی درمانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید #ThankYouHeroes مالش ساز و برگ.

دلار 24 limited-edition لباس شامل صورتی اسکراب, شلوار, رنگارنگ رنگ-چلپ چلوپ کردن بالای, slip-on کفش و ماسک صورت.

در علاوه بر این به آموزش کودکان در مورد قهرمانان کار در خط مقدم و برگ را نیز به نفع کودکان از اولین پاسخ دهندگان به عنوان عروسک شرکت اهدا خواهد شد یک عروسک فعالیت صنایع دستی کتاب به مجموع ارزش خرده فروشی $135,000 به اولین پاسخ دهندگان کودکان پایه برای هر ساز و برگ به فروش می رسد.

"همکاری با پاسخ اول کودکان بنیاد ما را قادر می سازد برای حمایت از فرزندان این قهرمانان و ارائه یک پلت فرم برای به رسمیت شناختن خود را از فداکاری و خدمات" گفت: مدیر کل جیمی Cygielman.

اسکراب ساز و برگ است که نه تنها راه را برای کودکان به لباس عروسک خود را در ماسک, اما, به عنوان شرکت نیز منتشر شد, دانلود آموزش تصویری و توضیح داد که چگونه برای ایجاد یک عروسک به اندازه ماسک بر روی آن وب سایت و رسانه های اجتماعی.

این ماتل فرعی که پیوست اسباب بازی های دیگر شرکت ها از جمله باربی و Fisher-Price در ایجاد #ThankYouHeroes برنامه نیز میزبانی قهرمانان با قلب مسابقه به افتخار بهداشت و درمان و اساسی کارگران است.

کسانی که می خواهند به معرفی یک قهرمان در زندگی خود می توانید یک عکس و یک 250 کلمه توضیحات خود را قهرمان شغل و چگونه آنها در حال کمک به جامعه از طریق 26 ژوئن.

پنج برندگان دریافت یک رایگان دختر آمریکایی به عروسک و لباس و همچنین به عنوان یک $200 کارت هدیه دادن به کسی که نامزد آنها.

این عروسک آمریکایی scrubs ساز و برگ است که در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش در حال حاضر در وب سایت این شرکت است و انتظار می رود کشتی در ماه اوت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب