مستند ساخته شده ملت شادتر, مطالعه می یابد

مستند کمک به بازگرداندن شادی مردم پس از سطح ملی کاهش یافت و زمانی که این بیماری همه گیر شروع تحقیقات جدید نشان

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستند کمک به بازگرداندن شادی مردم پس از سطح ملی کاهش یافت و زمانی که این بیماری همه گیر شروع تحقیقات جدید نشان می دهد.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه کمبریج را بنت موسسه سیاست عمومی تعدادی از انگلیسی ها خود گزارش به عنوان "مبارک" نصف در فقط سه هفته در شروع مستند.

با استفاده از داده های گرفته شده از YouGov هفتگی Mood Tracker بررسی و جستجوهای گوگل, محققان دریافتند که تعداد زیادی از مردم اعلام خود به عنوان "مبارک" رفت و از 51 درصد فقط قبل از برگزاری Covid-19 مرگ و میر به 25 درصد تا زمان مستند آغاز شد و در 23 مارس.

هنگامی که مستند محدودیت های آغاز شده برداشته شود این ارقام معکوس با سطح شادی افزایش به نزدیک به آنچه که آنها قبل از همه گیر رسیدن به 47 درصد در پایان ممکن است.

این مطالعه همچنین شناسایی و تمایز بین رضایت از زندگی در میان گروه های اجتماعی با کسانی که در ثروتمند دسته بندی ها دچار کاهش در حالی که محروم ترین گروه گزارش یک نسبت افزایش رضایت از زندگی.

دکتر روبرتو Foa از کمبریج بخش سیاست و مطالعات بین المللی و مدیر YouGov-کمبریج مرکز پژوهش افکار عمومی گفت: "این بیماری همه گیر و نه مستند است که افراد افسرده تندرستی است.

"بهداشت روانی و نگرانی هایی که اغلب ذکر شده به عنوان یک دلیل برای جلوگیری از مستند.

"در واقع هنگامی که در ترکیب با اشتغال و درآمد پشتیبانی مستند ممکن است تنها موثر ترین اقدام یک دولت می تواند در طول یک بیماری همه گیر برای حفظ روانی رفاه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن